JETFIGHTER 2015

Inne tytuły: Jet Storm, Jet Storm: Combats De Haut Vol, JetFighter 2015: Intense Aerial Combat, JetFighter6: Воздушный спецназ

jetfighter 2015
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Jetfighter 2015

"Jetfighter 2015" to symulator w stylu arcade, który zrezygnował z skomplikowanych aspektów rzeczywistych lotów na rzecz zręcznościowej rogrywki. W przeciwieństwie do tradycyjnych symulatorów lotu, "Jetfighter 2015" pomija skomplikowane elementy startów i lądowań. Gracze rozpoczynają każdą misję już w powietrzu.

Fabuła gry rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, oferując fikcyjną, ale porywającą narrację. Jako pilot nowoczesnego myśliwca, gracze mają za zadanie przeciwdziałać aktom terroru.
W "Jetfighter 2015" gracze będą uczestniczyć w bitwach powietrznych oraz wykonywać misje których celami są naziemne instalacje wroga.
Dodatkowym atutem gry jest tryb wieloosobowy, który pozwala na wzięcie udziału w ekscytujących bitwach powietrznych aż do 10 graczy.


Uwagi: Jeżeli po uruchomieniu gry po kilku sekundach wyłączy się i wyjdzie do pilpitu Windows - otwórz folder w którym zainstalowałeś grę i usuń folder movies.Ostatnia modyfikacja: 27 luty 2024Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry JETFIGHTER 2015.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać