jaws unleashed
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Jaws: Unleashed

Jaws: Unleashed, gra akcji wydana w 2006 roku przez Majesco Entertainment Company. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsol PlayStation i XBox.
Gra Jaws: Unleashed trafiła do sklepów w 30. rocznicę ukazania się sławnego filmu "Szczęki" Stevena Spielberga i, podobnie jak on, opowiada o olbrzymim rekinie, terroryzującym wyspę Amity. Zdziwi się jednak ten, kto spodziewał się, że gracz będzie tu wcielał się w bohaterów polujących na bestię - bo to właśnie działaniami drapieżnej ryby sterujemy w tym tytule.
Akcja gry osadzona jest 30 lat po wydarzeniach z filmu. Wyspę Amity ponownie nawiedza ogromny rekin, którego poczynaniami przyjdzie nam kierować. Naszym zadaniem jest nie tylko pożeranie morskich zwierząt oraz nieuważnych plażowiczów - musimy również stawić czoła niebezpiecznym przeciwnikom, do których należy łowca rekinów Cruz Raddock, starający się za wszelką cenę zabić rybę w zemście za śmierć syna, a także biolog Michael Brody, który zamierza zamknąć naszego rekina w ośrodku badawczym.
Do niewątpliwych atutów produkcji należy kolorowa i bogata oprawa graficzna, a także swoboda działania, pozwalająca w satysfakcjonujący i spektakularny sposób rozprawiać się z podmorską fauną i siać spustoszenie na nabrzeżu.
JAWS   UNLEASHED   SZCZĘKI   FILM   AKCJA   REKIN  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry JAWS UNLEASHED.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz