jagged alliance

Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

Ocena:

10.00/10
(5 głosów)Twoja ocena:


Udostępnij:
Jagged Alliance, gra strategiczna (turowa) wydana w 1994 roku przez Sir-Tech Software. Gra ukazała się dla komputerów PC (DOS).
Celem misji jest oczyszczenie fikcyjnej wyspy Metavira z zagrażających jej żołnierzy. Gracz jest najemnikiem wynajętym przez naukowca Jacka Richardsa. Na początku gracz dysponuje pewną ilością gotówki oraz laptopem. W specjalnym menu, dającym złudzenie systemu operacyjnego można za pomocą agencji A.I.M. (the Association of International Mercenaries) wynająć odpowiednią liczbę najemników, wymaganych do tego zadania. Każdy z nich różni się ceną, statystykami, specjalizacją (od snajpera po speca od materiałów wybuchowych) a także charakterem i dialogami - łącznie w grze było 60 najemników. Ponadto podczas rozgrywki najemnicy ewoluują, poprawiając swoje umiejętności poprzez walkę, czy żmudny trening.via Wikipedia

Uwagi: Gra uruchomi się automatycznie, klikając link StartJA.

Czasopisma w których można poczytać o grze Jagged Alliance


Kup grę dla PC  

Dlaczego nie można pobrać gry? Gra JAGGED ALLIANCE chroniona jest prawem autorskim. JAGGED ALLIANCE możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając link 'Do Sklepu', zostaniesz przekierowany do wybranej oferty.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.

Komentarze

kokon   wysłano 2019-04-07 16:45:27

super gra
0 0 Odpowiedz

Napisz komentarz