jagged alliance
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.75/10 (8 głosów)


Twoja ocena:O grze Jagged Alliance

Jagged Alliance, gra strategiczna (turowa) wydana w 1994 roku przez Sir-Tech Software. Gra ukazała się dla komputerów PC (DOS).
Celem misji jest oczyszczenie fikcyjnej wyspy Metavira z zagrażających jej żołnierzy. Gracz jest najemnikiem wynajętym przez naukowca Jacka Richardsa. Na początku gracz dysponuje pewną ilością gotówki oraz laptopem. W specjalnym menu, dającym złudzenie systemu operacyjnego można za pomocą agencji A.I.M. (the Association of International Mercenaries) wynająć odpowiednią liczbę najemników, wymaganych do tego zadania. Każdy z nich różni się ceną, statystykami, specjalizacją (od snajpera po speca od materiałów wybuchowych) a także charakterem i dialogami - łącznie w grze było 60 najemników. Ponadto podczas rozgrywki najemnicy ewoluują, poprawiając swoje umiejętności poprzez walkę, czy żmudny trening.via Wikipedia


Uwagi: Gra uruchomi się automatycznie, klikając link StartJA.

Czasopisma w których można poczytać o grze Jagged Alliance


Sklepy w których można kupić grę JAGGED ALLIANCE
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra JAGGED ALLIANCE chroniona jest prawem autorskim. JAGGED ALLIANCE możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry..

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

kokon   wysłano 2019-04-07 16:45:27

super gra
0 0 Odpowiedz

Napisz komentarz