IRON ASSAULT

iron assault
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Iron Assault

Iron Assault, gra akcji wydana w 1995 roku przez Virgin Interactive Entertainment. Gra ukazała się dla komputerów PC (DOS).

Akcja gry Iron Assault toczy się w świecie przyszłości, który został zdominowany przez potężne korporacje. Przez lata stopniowo przejmowały one kontrolę nad całym światem i z czasem zyskały bezgraniczną władzę nad wszystkimi ludźmi. Utrzymują ją dzięki megabotom, jednostkom bojowym brutalnie pacyfikującym wszelkie przejawy buntu. Gracz staje po stronie rebeliantów i wyrusza do walki z ciemiężycielami.


Produkcja jest pierwszoosobowym symulatorem, w którym użytkownik bierze udział w szeregu misji o rosnącym poziomie trudności. Zadania są zróżnicowane, mają miejsce na jednej z 4 scenerii: pustynnej, miejskiej, arktycznej lub górskiej. Przed każdą z misji gracz ma możliwość wyboru jednej z dwóch maszyn, jak również doboru odpowiedniej broni. W Iron Assault duże znaczenie odgrywają otrzymywane przez megabota obrażenia. Uszkodzeniu mogą ulec różne partie maszyny, co początkowo objawia się w gorszym funkcjonowaniu poszczególnych segmentów (m.in. wyposażenia bojowego, silnika czy hydrauliki), a ostatecznie prowadzi do ich wyłączenia.


Ostatnia modyfikacja: 21 październik 2020

ABANDONWARE  STARE GRY   IRON   ASSAULT   AKCJA   SYMULATOR   ROBOT   MECH   WOJNA   SCI-FI  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry IRON ASSAULT.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać