iron assault
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:O grze Iron Assault

Iron Assault, gra akcji wydana w 1995 roku przez Virgin Interactive Entertainment. Gra ukazała się dla komputerów PC (DOS).

Akcja gry Iron Assault toczy się w świecie przyszłości, który został zdominowany przez potężne korporacje. Przez lata stopniowo przejmowały one kontrolę nad całym światem i z czasem zyskały bezgraniczną władzę nad wszystkimi ludźmi. Utrzymują ją dzięki megabotom, jednostkom bojowym brutalnie pacyfikującym wszelkie przejawy buntu. Gracz staje po stronie rebeliantów i wyrusza do walki z ciemiężycielami.


Produkcja jest pierwszoosobowym symulatorem, w którym użytkownik bierze udział w szeregu misji o rosnącym poziomie trudności. Zadania są zróżnicowane, mają miejsce na jednej z 4 scenerii: pustynnej, miejskiej, arktycznej lub górskiej. Przed każdą z misji gracz ma możliwość wyboru jednej z dwóch maszyn, jak również doboru odpowiedniej broni. W Iron Assault duże znaczenie odgrywają otrzymywane przez megabota obrażenia. Uszkodzeniu mogą ulec różne partie maszyny, co początkowo objawia się w gorszym funkcjonowaniu poszczególnych segmentów (m.in. wyposażenia bojowego, silnika czy hydrauliki), a ostatecznie prowadzi do ich wyłączenia.
ABANDONWARE  STARE GRY   IRON   ASSAULT   AKCJA   SYMULATOR   ROBOT   MECH   WOJNA   SCI-FI  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry IRON ASSAULT.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz