INDIANAPOLIS 500. LEGENDARNE WYŚCIGI.

indianapolis 500
Wydawca:
Producent:

Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Indianapolis 500. Legendarne wyścigi.

Indianapolis 500 - the simulation, gra sportowo-zręcznościowa (symulator jazdy bolidem) wydana w 1989 roku przez Electronic Arts. Gra ukazała się na komputery Amiga oraz PC.

W grze zasiadamy za sterami legendarnych bolidów - indy 500. Do dyspozycji dostajemy trzy bolidy: żółty Penske-Chevrolet, czerwony Lola-Buick, niebieski March-Cosworth. Każdy z nich różni się ustawieniem takich współczynników jak: ilość paliwa w baku, wysokość stateczników, rodzaj opon, przeciążenie na oś, ciśnienie w oponach itp. Każdy parametr możemy przed wyścigiem (w sesjach treningowych) ustawić - w wyścigu już nie zmienimy tych ustawień.

Po zakończonym wyścigu możemy oglądnąć powtórki z zewnątrz bolidu.Uwagi: Gra w wersji dla komputerów Amiga uruchomi się przy 512kB RAM. Jednak aby mieć możliwość oglądania powtórek, ustaw min. 1Mb Chip RAM.Ostatnia modyfikacja: 8 maj 2019

Czasopisma w których można poczytać o grze Indianapolis 500
Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry INDIANAPOLIS 500.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać