INDIANA JONES AND THE INFERNAL MACHINE

odwiedzin: 61    pobrano: 11


Indiana Jones and the Infernal Machine (Indiana Jones V), gra przygodowa wydana w 1999 roku przez LucasArts. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz dla konsoli N64.
Jest rok 1947. Dr Jones Jr postanowił odpocząć od przygód poświęcając swój czas jako nauczyciel akademicki i archeolog. Długo spokojnym życiem się nie nacieszył. Nowi wrogowie już czają się na horyzoncie. Sowieci śledzą części tajemniczej, potężnej maszyny ze starożytnego Babilonu, mając nadzieję, że użyją jej jako broni. Muszą zostać powstrzymani przed wyzwoleniem niewyobrażalnego zagrożenia z innego świata. Jedyną osobą która może ich powstrzymać jest dr Jones.

Uwagi: W nowych systemach (Windows 7+) grę zainstalujecie z zamieszczonego w archiwum instalatora (Indiana Jones 5 Installer.exe). Przed uruchomieniem go, zamontuj pierwszą płytę instalacyjną. Po ukończeniu kopiowania plików z pierwszej płyty, instalator poprosi o następną. Zamontuj ją nadając taką samą literę dysku (jeżeli zamontujesz płytę pod inną literą dysku - instalator jej nie rozpozna).

Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą INDIANA JONES AND THE INFERNAL MACHINE.Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download INDIANA JONES AND THE INFERNAL MACHINE

INDIANA JONES AND THE INFERNAL MACHINE

Ocena


Udostępnij
Download

Masz problem z uruchomieniem gry? Przeczytaj:


wolne buki

Tagi