INDIANA JONES AND THE EMPEROR`S TOMB

Inne tytuły: Indiana Jones et le Tombeau de l'Empereur, Indiana Jones e la Tomba dell'Imperatore, Indiana Jones und die Legende der Kaisergruft, Indiana Jones Be'eretz Hadrakon, Indiana Jones y la Tumba del emperador

indiana jones and the emperors tomb
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Indiana Jones and the Emperor's Tomb

Indiana Jones, czyli kolejna przygoda sławnego bohatera i archeologa, który przemierza świat w poszukiwaniu skarbów. Tym razem ”ląduje” w dżungli Cejlonu, gdzie podąża tropem posążka bogini rzeki.

Cejlon to zaledwie pierwszy przystanek na trasie archeologa. Prawdziwa przygoda rozpoczyna się po spotkaniu z chińskim marszałkiem, Kai Ti Chang, który opowiada Indianie o tajemniczym ”Sercu Smoka”, ukrytym w Grobowcu Cesarza. Do jego odnalezienia potrzebne jest ”Zwierciadło Snów”.

W czasie wyprawy po drugi fragment zwierciadła i dalej do grobowca Indiana Jones spotyka na swojej drodze kolejnych bohaterów. Jedni pomagają mu odnaleźć skarb, a drudzy, tacy jak Kai, próbują pokrzyżować mu plany i przywołać demona Kong Tien. Nie brakuje też rycerskiej walki z alchemicznym stworem, Homunkulusem na zamku w Pradze.

Przez całą wyprawę, tropem Indiany podąża mściwy Albrecht Von Beck, który pragnie zdobyć ”Serce Smoka”, by z jego pomocą przejąć władzę nad światem. Beck współpracuje razem z Kaiem, który marzy o władaniu Chinami. Tym sposobem Indiana ląduje w pociągu do Stambułu, porwany przez ludzi swojego mściciela. Na szczęście na jego drodze staje czarująca Chinka Mei Ying, która pomaga mu się wyjść z opresji i odnaleźć „”Serce Smoka”.


Ostatnia modyfikacja: 23 czerwiec 2021W tej chwili nie można pobrać gry z naszych stron.

Dlaczego nie można pobrać gry? Gra INDIANA JONES AND THE EMPEROR'S TOMB chroniona jest prawem autorskim. INDIANA JONES AND THE EMPEROR'S TOMB możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   INDIANA   JONES   EMPERER   TOMB   PRZYGODOWA   AKCJA   PUZZLE   FILM   ARCHEOLOG  Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry INDIANA JONES AND THE EMPERORS TOMB.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać