INCREDIBLE MACHINE. NIESAMOWITE MASZYNY.

odwiedzin: 5687    pobrano: 763


Incredible Machine, gra logiczna wydana w 1992 roku przez Sierra Entertainment. Gra została wydana dla komputerów PC, Macintosh oraz konsoli 3DO.
Celem gry jest stworzenie maszyny która będzie działać wg. wytycznych. Przed każdym poziomem masz określony cel, co maszyna ma robić. Dzięki przedmiotom dostępnym dla wybranego poziomu masz stworzyć taki mechanizm aby osiągnąć ten cel. Do dyspozycji masz przeróżne obiekty np. huśtawki, piłki, liny, wiatraki, widerka itp. Wszystkie przedmioty musisz tak ustawiać aby razem stanowiły 'jedność'.
Przed rozpoczęciem rozgrywki możesz wybrać paramtery gry takie jak warunki atmosferyczne czy ciśnienie atmosferyczne. W zależności od tego przedmioty z których będziesz układał maszynę będą się inaczej zachowywać.
Gra Incredible Machine, jest grą która wciąga na długie godziny. Nie ma tu sztywnych reguł jak maszyna ma wyglądać, żeby przejść poziom. Tutaj wyznacznikiem jest po prostu - działanie maszyny w taki sposób aby osiągnąć cel. Graficznie gra prezetuje się przyzwoicie jak na rok kiedy powstała (1992). Gra szczególnie polecena dla ludzi lubiących łamigłówki.

Uwagi:
Grę uruchamiasz poprzez przeciągnięcie pliku TIM.EXE na ikonę DosBox.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o INCREDIBLE MACHINE

Top Secret

Recenzja gry w magazynie Top Secret z 1993 roku. Numer 04, strony 22-23.


Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą INCREDIBLE MACHINE. NIESAMOWITE MASZYNY..

Przejdź do sekcji: Download INCREDIBLE MACHINE
INCREDIBLE MACHINE
Ocena


Udostępnij
Download


Masz problem z uruchomieniem gry? Przeczytaj:


wolne buki

Tagi