inca ii
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Inca II: Nations of Immortality

Inca II: Nations of Immortality (inne tytuły Inca II: Wiracocha), gra przygodowa wydana w 1994 roku przez Sierra On-Line. Gra ukazała się dla komputerów PC (DOS).
Inca II: Nations of Immortality jest kontynuacją gry Inca, której fabuła koncentrowała się na wojnie pomiędzy Inkami a Hiszpanami, rozgrywającej się w kosmosie 500 lat po śmierci ostatniego członka plemienia Inków. Gra, podobnie jak jej poprzedniczka łączy w sobie cechy symulatora kosmicznego i gry przygodowej. W poszczególnych poziomach czekają nas różnorodne misje: czasem wystarczy, gdy zastrzelimy przeciwnika, innym razem musimy przejść labirynt aby przejść do następnego poziomu.
Przejście gry z pewnością ułatwi nam autozapisywanie, dzięki czemu możemy wrócić do gry z każdego poziomu. Fabuła rozpoczyna się bezpośrednio po wydarzeniach z pierwszej części. El Dorado zostaje wodzem Inków i ojcem Atahualpy. Grę rozpoczynamy w Macchu Picchu, gdzie kierujemy Atahualpą. Naszym pierwszym zadaniem jest zniszczenie kamiennych bloków. Następnie na swej drodze spotykamy pilota Kelta Carriera, który wyjaśnia, że Hiszpan Lord Aguirre kontroluje asteroidę, która zakłóca komunikację wśród Inków. Naszym zadaniem jest wykraść statek kosmiczny i walczyć z Hiszpanami.
INCA   NATIONS   IMMORTAILTY   WIRACOCHA   AKCJAM   PRZYGODOWA   PUZZLE   SCI-FI   INKOWIE  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry INCA II.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz