imperium galactica
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:O grze Imperium Galactica

Imperium Galactica, gra akcji (z elementami strategicznymi) wydana w 1997 roku przez GT Interactive Software Corp. Gra ukazała się dla komputerów PC (DOS/Windows).
Imperium Galactica to gra w której gracz ma za zadanie dbać o rozbudowę trzech kolejnych kolonii: Achillesa, Naxos i San Sterling. Dbając o ich rozwój, dokonując kolejnych przełomów naukowych (gra posiada rozbudowane drzewko technologii) oraz kierując niewielką flotą statków kosmicznych prowadzimy ludzkość ku potędze i dominacji w galaktyce. Gra nie rzuca od razu na głęboką wodę - kolejne elementy rozgrywki wprowadzane są stopniowo, wraz z awansami jakie otrzymuje główny bohater, Dante Johnson, począwszy od porucznika, a na Wielkim Admirale skończywszy. Co jakiś czas gra udostępnia nam retrospekcje, w których poznajemy przeszłość Dantego i przekonujemy się, że jest znacznie bardziej skomplikowaną postacią niż mogłoby się wydawać. Poczynania naszych komputerowych przeciwników nie są oparte jedynie na skryptach, lecz przez cały czas podejmują samodzielne decyzje i rozwijają się. Oznacza to, że w zależności od tego jak sprawnie pójdą nam początkowe etapy gry i jak szybko staniemy na drodze innym galaktycznym imperiom, dalsza rozgrywka może być trudniejsza, niż łatwiejsza.

Czasopisma w których można poczytać o grze Imperium Galactica


Sklepy w których można kupić grę IMPERIUM GALACTICA
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra IMPERIUM GALACTICA chroniona jest prawem autorskim. IMPERIUM GALACTICA możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry IMPERIUM GALACTICA.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz