ignition
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:O grze Ignition. Szalone wyścigi.

Ignition, gra wyścigowa wydana w 1997 roku przez Virgin Interactive. Gra ukazała się dla komputerów osobistych PC.

Ignition to typowy przedstawiciel gier wyścigowych z naciskiem na aspekty zręcznościowe. Do wyboru mamy kilka rodzajów samochodów (w tym autobus szkolny, ciężarówka, samochód policyjny) oraz kilka tras. Gra oferuje cztery tryby rozgrywki: Championship (rozgrywka pucharowa), Single Race (pojedynczy wyścig), Time Trial (gra na czas) oraz Pursue Mode (pościg). To co wyróżnia Ignition, to w trakcie gry możemy używać tytułowego `zapłonu` - turbo doładowanie.

Ignition to gra w rozgrywce bardzo podobna do Death Rally, jednak bardziej ukierunkowana na rajdy i zręczność. Graficznie prezentuje się wyśmienicie - zabawa gwarantowana.Uwagi: Aby zagrać w grę musicie zainstalować program nGlide (pobierzecie stąd). Ignition uruchomicie poleceniem IGN_3DFX.EXE.

Czasopisma w których można poczytać o grze Ignition


Sklepy w których można kupić grę IGNITION. SZALONE WYŚCIGI.
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra IGNITION. SZALONE WYŚCIGI. chroniona jest prawem autorskim. IGNITION. SZALONE WYŚCIGI. możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry IGNITION.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz