I.G.I-2: COVERT STRIKE

igi 2 covert strike
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze I.G.I-2: Covert Strike

"I.G.I. 2 - Covert Strike" została stworzona przez studio Innerloop Studios i wydana przez Codemasters. To kontynuacja popularnej gry "Project I.G.I.". Gra łączy w sobie elementy strzelanek pierwszoosobowych z elementami taktyki, szpiegowskimi misjami i intrygującą fabułą. Gracze wcielają się w postać Davida Jonesa, doświadczonego szpiega, który jest kluczowym członkiem międzynarodowej agencji I.G.I. (Institute for Geotactical Intelligence).

Gra oferuje różnorodność misji, które obejmują m.in. infiltrację baz wroga, odbijanie zakładników, zdobywanie ważnych dokumentów i eliminowanie celów. Każda misja to unikalne wyzwania, co sprawia, że rozgrywka jest zróżnicowana i emocjonująca.

Rozgrywka "I.G.I. 2 - Covert Strike" to podejście do gry bardziej taktyczne niż typowe strzelanki. Gracze muszą planować swoje kroki, ukrywać się przed wrogiem, korzystać z kamuflażu i eliminować cele w odpowiedniej kolejności. To wymaga umiejętności planowania i inteligentnego podejścia do każdej misji.


Ostatnia modyfikacja: 12 październik 2022Sklepy w których można kupić grę I.G.I-2: COVERT STRIKE
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra I.G.I-2: COVERT STRIKE chroniona jest prawem autorskim. I.G.I-2: COVERT STRIKE możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry IGI 2 COVERT STRIKE.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać