ICE AGE: DAWN OF THE DINOSAURS

ice age dawn of the dinosaurs
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Ice Age: Dawn of the Dinosaurs

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs to gra wideo oparta na filmie animowanym o tym samym tytule. Gra została wydana w 2009 roku i jest dostępna na różne platformy, w tym Nintendo Wii, PlayStation 2, PlayStation 3, Xbox 360 i Nintendo DS.

W grze wcielamy się w postacie znane z trzeciej części filmu mi.in. leniwca Sida, tygrysa szablozębnego Diego czy mamuta Manny'ego. W trakcie rozgrywki będziemy eksplorować różne lokacje (dżungla, jaskinie itp.) i wykonywać misje, zbierać przedmioty i rozwiązywać zagadki. Poza głównymi misjami fabularnymi dostępne są również misje poboczne i minigry, w które możesz grać, aby zdobywać dodatkowe punkty i odblokowywać nowe umiejętności. Gra oferuje również tryby multiplayer, które pozwalają graczom rywalizować ze sobą.

Ogólnie rzecz biorąc, Ice Age: Dawn of the Dinosaurs oferuje zabawną i wciągającą fabułę, pełną akcji, humoru i przygód, która z pewnością spodoba się fanom filmu i gier wideo. Gra była chwalona za wciągającą rozgrywkę, kolorową grafikę i wierne odwzorowanie postaci i historii filmu. Jednak niektórzy krytycy zauważyli, że gra była stosunkowo krótka i po pewnym czasie mogła stać się powtarzalna.


Ostatnia modyfikacja: 13 luty 2023Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ICE AGE DAWN OF THE DINOSAURS.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać