ICE AGE: DAWN OF THE DINOSAURS

ice age dawn of the dinosaurs
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Ice Age: Dawn of the Dinosaurs

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs to gra wideo oparta na filmie animowanym o tym samym tytule. Gra została wydana w 2009 roku i jest dostępna na różne platformy, w tym Nintendo Wii, PlayStation 2, PlayStation 3, Xbox 360 i Nintendo DS.

W grze wcielamy się w postacie znane z trzeciej części filmu mi.in. leniwca Sida, tygrysa szablozębnego Diego czy mamuta Manny'ego. W trakcie rozgrywki będziemy eksplorować różne lokacje (dżungla, jaskinie itp.) i wykonywać misje, zbierać przedmioty i rozwiązywać zagadki. Poza głównymi misjami fabularnymi dostępne są również misje poboczne i minigry, w które możesz grać, aby zdobywać dodatkowe punkty i odblokowywać nowe umiejętności. Gra oferuje również tryby multiplayer, które pozwalają graczom rywalizować ze sobą.

Ogólnie rzecz biorąc, Ice Age: Dawn of the Dinosaurs oferuje zabawną i wciągającą fabułę, pełną akcji, humoru i przygód, która z pewnością spodoba się fanom filmu i gier wideo. Gra była chwalona za wciągającą rozgrywkę, kolorową grafikę i wierne odwzorowanie postaci i historii filmu. Jednak niektórzy krytycy zauważyli, że gra była stosunkowo krótka i po pewnym czasie mogła stać się powtarzalna.


Ostatnia modyfikacja: 13 luty 2023Komentarze

Reyo134   wysłano 2024-06-10 17:09:15

Nie działa. Wiadomo jak naprawić błąd związany z binkw32.dll

Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać