hyperblade
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.00/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze HyperBlade

W świecie przyszłości klasyczny sport został zastąpiony brutalnymi zmaganiami dwóch drużyn. Choć jego zasady przypominają hokej, mecze mają miejsce na owalnych arenach naszpikowanych śmiercionośnymi pułapkami oraz power-upami zwiększającymi możliwości zawodników. Zadaniem każdej z ekip jest zdobycie jak największej ilości bramek, jednak kluczem do sukcesu jest także umiejętne eliminowanie rywali.
Każdy z zawodników wyposażony jest w ostrze, które służy do walki wręcz oraz do zbierania przedmiotów dostępnych na arenie (np. min). Z jego pomocą można zranić lub uśmiercić przeciwnika, w Hyperblade możliwe jest nawet przejęcie jego odciętej głowy i zdobycie z jej pomocą kolejnego punktu.
Twórcy oddali do dyspozycji gracza 12 drużyn, a każda z nich może pochwalić się własną areną. Reprezentujący ich zawodnicy dysponują odmienną charakterystyką, jedni są więc zwinniejsi, inni lepiej radzą sobie w bezpośrednich starciach z przeciwnikami. Choć produkcja wymaga lekko strategicznego podejścia, nastawiona jest głównie na widowiskową akcję.
Zależnie od preferowanych ustawień, mecze mogą trwać 3, 5 lub 7 minut.


Uwagi: Jeżeli uruchamisz grę w systemie Windows 10, możesz zainstalować używając otvdm lub po prostu skopiować zawartość płyty do jakiegoś folderu. Następnie skopiuj plik Patch w miejsce skopiowania/instalacji gry.
Na niektórych komputerach mogą występowac problemu z grafiką, jednak tylko na ekranie startowym.

HYPERBLADE   SPORTOWA   AKCJA   BIJATYKA   HOKEJ   SCI-FI  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry HYPERBLADE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz