HYPERBLADE

hyperblade
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze HyperBlade

W świecie przyszłości klasyczny sport został zastąpiony brutalnymi zmaganiami dwóch drużyn. Choć jego zasady przypominają hokej, mecze mają miejsce na owalnych arenach naszpikowanych śmiercionośnymi pułapkami oraz power-upami zwiększającymi możliwości zawodników. Zadaniem każdej z ekip jest zdobycie jak największej ilości bramek, jednak kluczem do sukcesu jest także umiejętne eliminowanie rywali.


Każdy z zawodników wyposażony jest w ostrze, które służy do walki wręcz oraz do zbierania przedmiotów dostępnych na arenie (np. min). Z jego pomocą można zranić lub uśmiercić przeciwnika, w Hyperblade możliwe jest nawet przejęcie jego odciętej głowy i zdobycie z jej pomocą kolejnego punktu.


Twórcy oddali do dyspozycji gracza 12 drużyn, a każda z nich może pochwalić się własną areną. Reprezentujący ich zawodnicy dysponują odmienną charakterystyką, jedni są więc zwinniejsi, inni lepiej radzą sobie w bezpośrednich starciach z przeciwnikami. Choć produkcja wymaga lekko strategicznego podejścia, nastawiona jest głównie na widowiskową akcję.


Zależnie od preferowanych ustawień, mecze mogą trwać 3, 5 lub 7 minut.


Uwagi: Jeżeli uruchamisz grę w systemie Windows 10, możesz zainstalować używając otvdm lub po prostu skopiować zawartość płyty do jakiegoś folderu. Następnie skopiuj plik Patch w miejsce skopiowania/instalacji gry.
Na niektórych komputerach mogą występowac problemu z grafiką, jednak tylko na ekranie startowym.Ostatnia modyfikacja: 28 kwiecień 2021Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry HYPERBLADE.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać