hype the time quest
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.00/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze Hype: The Time Quest

Hype: The Time Quest, gra akcji wydana w 1999 roku przez Playmobil Interactive. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) i konsol PlayStation.
Król Taskan IV świętuje koniec wojny domowej. Dzielny wojownik Hype otrzymuje Miecz Pokoju za bohaterskie czyny i lojalność wobec tronu. Pewnego dnia pojawia się tajemniczy czarny rycerz o imieniu Barnak, który rzuca potężne zaklęcie na Hype’a. Zamienia go w posąg i wysyła o dwieście lat w przeszłość. Mag Gogoud przywraca Hype do życia, a odważny rycerz musi wymyślić sposób, by wrócić do swojego czasu, pokonać Barnaka i poślubić swoją ukochaną Vibe.


Uwagi: Jeżeli używasz systemu 64-bitowego użyj alternatywnego instalatora, który znajdziesz w archwium z grą. Instalator zawiera również wrapper nGlide (możesz wybrać opcjonalnie do zainstalowania). Przed uruchomieniem zainstaluj również nGlide_Patch.
Jeżeli uruchamiasz grę na starszych komputerach i będziesz miał problemy z grafiką, możesz skopiować odpowiednie pliki z katalogu 3dfx_fix lub d3d_fix (w zależności od karty graficznej).

Czasopisma w których można poczytać o grze Hype The Time Quest

HYPE   TIME   QUEST   TASKAN   GOGOUD   PRZYGODOWA   AKCJA   BARNAK   VIBE  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry HYPE THE TIME QUEST.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz