hunter hunted
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

6.17/10 (3 głosy)


Twoja ocena:O grze Hunter Hunted

Produkcja przenosi graczy do alternatywnej wersji roku 2015 i przedstawia wszechświat zdominowany przez potężną rasę obcych zwanych Mistrzami. Kosmici najeżdżają i niszczą Ziemię, a nielicznych ocalałych zmuszają do walki w niebezpiecznej grze Hunter Hunted. Jednym z ich więźniów jest Jake, który zrobi wszystko, by wyrwać się z niewoli. Niespodziewanie jego sojusznikiem zostaje Garathe Den, rogaty stwór pochodzący z planety Kulrathe. Obaj bohaterowie poszukują części do latającego samochodu, który posłuży im do ucieczki.
Hunter Hunted to side-scrollowa zręcznościówka z dwoma grywalnymi protagonistami. Bohaterowie dysponują różnymi cechami - Jake jest znakomitym strzelcem (korzysta z pistoletów czy wyrzutni rakiet), z kolei Garathe Den nie ma sobie równych w walce wręcz. Poziomy dzielą się na dwa rodzaje nawiązujące do tytułu. W poziomach z grupy Hunter, gracz głównie walczy, nie przejmując się przy tym kończącą się amunicją. Z kolei w zadaniach z serii Hunted przede wszystkim stara się przetrwać, wykorzystując jak najmniej zasobów.
Na użytkowników czeka 65 misji dla pojedynczego gracze oraz 35 przewidzianych do zabawy wieloosobowej.


Uwagi: Jeżeli korzystasz z Windows 10 - zamontuj obraz dysku i uruchom alternatywny instalator który znajduje się w katalogu z grą.

HUNTER   HUNTED   AKCJA   PLATFORMOWA   STRZELANKA   SCI-FI  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry HUNTER HUNTED.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz