HUMANS 3. EVOLUTION LOST IN TIME. ZAGUBIENI W CZASIE.

odwiedzin: 2177    pobrano: 911


Humans 3, the evolution lost in time, to gra logiczna (puzle) wydana przez firmę Gametek w 1996 roku. Gra powstała pierwotnie na system Jaguar firmy Atari, następnie przeniesiono grę na komputery Amiga i PC.
Celem gry jest doprowadzenie wszystkich Twoich bohaterów do wyjścia. Przed każdym poziomem wybierasz ekipę którą chcesz pokonać dany etap. Może to odrobinę frustrować przy dłuższej grze, ale można się przyzwyczaić. Po wyborze drużyny, zaczyna się zabawa. Pamiętaj, każdy bohater posiada unikalne umiejętności np. Neandertalczyk to silny mężczyzna, wszystko siłą załatwia, natomiast czarodziej, to człowiek opanowany i wszystko załatwia magią. Jak wsponieliśmy na początku, musisz doprowadzić drużynę do wyjścia, nie jest to zadanie łatwe. Najważniejsza jest kooperacja. Pamiętaj, w grze ważny jest czas. Każdy poziom ma z góry ustalony czas na przejście.
Graficznie Humans 3 stoi na przyzwoitym poziomie, grafika bardzo kolorowa. Gra na pewno zajmie was przez kilkanaście godzin (może dni) do przejścia masz 65 poziomów.

Uwagi:
Wersja dla komputerów Amiga wymaga ustawień WinUAE dla A1200 czyli: Procesor 68020, pamięć Chip Ram 2 Mb oraz Kickstart 3.0. Dla wygody ustaw 4 stacje dyskietek.

Humans 3 w wersji dla PC uruchomisz poprzez EVO.EXE.

Polecamy wersję dla komputerów PC ze względu na lepiej rozwiązany system sterowania postaciami. W wersji dla Amigii jest on (interfejs) bardzo nie intuicyjny.

Dla niecierpliwych, na naszym forum tutaj znajdziecie kody do gry.

Chcecie zagrać w poprzednią część gry? Zobacz pierwszą część Humans.

Czasopisma w których można poczytać o tej grze

Top Secret

Wzmianka o grze w miesięczniku Top Secret z 1996 roku. Numer 07, strona 14.

Przejdź do sekcji: Download HUMANS 3
HUMANS 3
Ocena


Udostępnij
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie? Zapisz się do naszego newslettera.

Download

Tagi
HUMANS 3   LOGICZNA   PUZZLE   GAMETEK