humans
Wydawca:
Producent:

Rok:
Gatunek:
Platforma:

6.00/10 (4 głosy)


Twoja ocena:O grze Humans. Ewolucja na wesoło.

Humans, gra logiczna wydana przez Gametek w 1992 roku. Gra powstała dla komputerów PC i konsoli SEGA. Humans mają również swoją konwersję dla komputerów Amiga.
Jak to zwykle bywa ludzie potrzebują pomocy. Jak wszystko na świecie, tak ludzie muszą przejść ewolucję. W tym zadaniu musisz im pomóc. Wszystkie wynalazki takie jak ogień, broń czy koło, będziesz musiał pomóc im w wynalezieniu. Zaczynasz swoją przygodę od garstki ludzi pierwotnych (zaledwie 4). Aby Twój cel został osiągnięty, musisz współpracować. Kązdy członek pleminia jest potzrebny aby rozwiązać zadanie na konkretnym poziomie.
Gra Humans, jest grą bardzo wciągającą. Każdy nowy wynalazek będziesz musiał wykorzystywać w późniejszych elementach gry. Wszystkie elementy gry dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Fajne animcje postaci (Humans) bardzo ładnie animowane i przy tym dodane odrobinę humoru. Gra na długie wieczory.


Uwagi:
Aby zagrać w grę w wersji dla Amigii - ustaw przynajmniej 1Mb Chip RAM. Nie jest potrzebny oryginalny rom, możesz uruchomić grę używając AROS'a.

Grę w wersji dla PC, uruchom przeciągając ikonę HUMANS.COM na DosBox. W pliku Readme.doc przeczytasz w jakis sposób kierujesz Humans'ami.

HUMANS   GAMETEK   LOGICZNA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry HUMANS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz