HUGO: CANNON CRUISE

hugo cannon cruise
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.17/10 (3 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Hugo: Cannon Cruise

Hugo: Cannon Cruise to kolejna ekscytująca gra zręcznościowa, w której gracze wcielają się w tytułowego sympatycznego trola. Hugo wyrusza w ekscytującą wyprawę statkiem przez morza i oceany aby finalnie dotrzeć do błękitnej pustyni, by zdobyć koronę władzy przed złowrogą Scyllą. Podczas wyprawy na naszego bohatera czekają liczne misje, zagadki i mini-gry.

W grze Hugo: Cannon Cruise, towarzyszymy tytułowemu trolowi w jego niezwykłej przygodzie. Hugo sterują naszą łódzią w kierunku błękitnej pustyni, gdzie spoczywa korona władzy. W trakcie wyprawy Hugo nie będzie sam - towarzyszą mu wierni przyjaciele: Fernando, Jean Paul, Rit, Rat lub Rut, którzy pomagają mu przy sterze. W miarę postępu gry, zdobędziemy nowe wyposażenie usprawaniające statek, takie jak różnego rodzaju sprzęt i ulepszone działa, które w dalszej rozgrywce będą szalenie ważne. Podczas podróży napotkamy również różne zmienne warunki atmosferyczne, które mogą być kontrolowane przez samego Hugo. Poznaje on bowiem różne zaklęcia, które pozwalają mu na wywoływanie groźnych sztormów i huraganów, wpływając na przebieg wyprawy.

Hugo: Cannon Cruise to gra zręcznościowa, w której celem gracza jest sterowanie statkiem i pokonanie kolejnych misji. W trakcie rozgrywki musimy zbierać punkty, unikać przeszkód i pokonywać wrogów, aby dotrzeć do celu. Wcielając się w postać Hugo, musimy sterować łódzią, starannie manewrując, aby utrzymać się na właściwym kursie. Gra oferuje również dodatkowe zagadki i mini-gry, które zapewniają urozmaicenie i różnorodność w rozgrywce.

Podsumowując, Hugo: Cannon Cruise to przyjmena gra zręcznościowa dla dzieci, w której wcielamy się w sympatycznego trola, Hugo. Kolorowa grafika i przyjemna ścieżka dźwiękowa dodają uroku tej morskiej przygodzie. Hugo: Cannon Cruise to idealna gra dla dzieci i młodzieży, oferująca prostą, przyjemną i pełną radości rozgrywkę.


Ostatnia modyfikacja: 17 maj 2023Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Pevtros   wysłano 2023-05-17 16:28:29

Super ale 64bit windows 8.1 Pro jest mało sprawdzony dla kompatybilności i sprawdności integracji w powodzie długiej instalacji 100% w instalatorze, nadal kręci coś -.-
Nigdy jeszcze nie było mi pozwolone odwiedzić tę krainę którą zwiedzę jak by to za dawnych czasów dawali za darmo.
1 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Korek   wysłano 2023-05-17 16:37:15

Po prostu daj Cancel na końcu instalacji jak długo trwa. Potem skopiuj crack w miejsce instalacji i odpal :)
1 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać