HOYLE CLASSIC CARD GAMES

odwiedzin: 236    pobrano: 40Rok: 1993

Gatunek: logiczna

Wydawca: Sierra On-Line

Producent: Sierra On-Line

Platforma: PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Hoyle Classic Card Games, gra logiczna (gra karciana) wydana w 1993 roku przez Sierra On-Line. Gra ukazała się dla komputerów PC (DOS/Windows) i Macintosh.
Hoyle Classsic Card Games, to zestaw ośmiu gier karcianych: Bridge, Euchre, Old Maid, Gin Rummy, Hearts, Cribbage, Crazy Eights i Klondike. Każda gra jest szczegółowo opisana (reguły i historia powstania). Dodatkowo w grze w której gramy w "towarzystwie" możemy wybrać postaci z gier fimry Sierra np. Larry`ego, Rogera (ze Space Quest), Willy`ego (Adventures of Wille Beamish) itp.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Hoyle Classic Card Games przeczytaj:

Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą HOYLE CLASSIC CARD GAMES.Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download HOYLE CLASSIC CARD GAMES
TAGI: HOYLE   CLASSIC   CARD   GAMES   SIERRA   LOGICZNA   KARCIANA   KARTY  
Najwyżej ocenione gry


pierwsza pożyczkaPolecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo