HOOK. BAŚNIOWY ŚWIAT KAPITANA HOOKA.

odwiedzin: 3340    pobrano: 1464


Hook, gra przygodowa typu point and click wydana w 1992 roku przez firmę Ocean. Gra powstała dla komputerów Amiga, Atari ST oraz PC.
Piotruś Pan już dawno dorósł daleko od świata Nibylandii i zdążył zapomnieć o swoim wrogu z tamtego baśniowego świata jakim był kapitan Hook (Hak). Jednak on, kapitan Hook, nie zapomniał o Piotrusiu Panie. Teraz postanowił się zemścić, porywając dzieci Piotrusia Pana. Cóż zrobić! Nasz bohater, Piotruś Pan, musi odwiedzić baśniową Nibylandię i uwlonić dzieci z rąk obrzydliwego kapitana Hooka.
W świecie Nibylandii to ty wcielasz się w dorosłego Piotrusia Pana. W przygodzie towarzyszyć ci będzie Dzwoneczek, mała wróżka, ta sama którą poznałeś jako młody Piotruś Pan.
Hook to gra graficznie bardzo dopracowana, dźwiękowo jednak nie rozpieszcza. Podsumowując, warto zagrać w tę grę. Na pewno nie będzie to czasd stracony, a fani gier point and click, na pewno będą usatysfakcjonowani.

Uwagi:
Wersja gry dla komputerów Amiga wymaga min. 1 Mb Chip RAM. Do uruchomienia możecie wykorzystać Rom dołączony do emulatora WinUAE. Poza tym, warto ustawić trzy stacje dystkietek.
Intro znajduje się na czwartej dyskietce, można pominąć.

Wersja gry dla PC: Przeciągnij ikonę START.BAT na ikonę DosBOX.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o HOOK

Top Secret

Recenzja gry w miesięczniku Top Secret z 1993 roku. Numer 01, strony 40-41.


Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą HOOK. BAŚNIOWY ŚWIAT KAPITANA HOOKA..

Przejdź do sekcji: Download HOOK
HOOK
Ocena


Udostępnij
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie? Zapisz się do naszego newslettera.

Download

Tagi