hitman 2 silent assassin
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Twoja ocena:O grze Hitman 2: Silent Assassin

Hitman 2: Silent Assassin, gra akcji wydana w 2002 roku przez Eidos Interactive. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsol GameCube, PlayStation i XBox.
Hitman 2: Silent Assassin to powrót słynnego agenta 47! Pierwsza część gry podbiła serca fanów na całym świecie. Wkrótce więc twórcy przedstawili fanom drugą część przygód płatnego zabójcy. Chociaż bohater porzucił swój dawny fach i szuka oparcia w Bogu to jego przeszłość przypomni mu o sobie w wyjątkowo bolesny sposób. Gdy nieznani sprawcy porywają mu jedynego przyjaciela - księdza Vittorio - główny bohater znów będzie musiał wrócić do zabijania.
Hitman 2: Silent Assassin to tak zwana skradanka TPP (z możliwością przełączenia na widok "z oczu"). Gracz będzie musiał przeprowadzić bohatera do celu pozbywając się przy okazji wyznaczonych przeciwników. Chociaż agent 47 to zimnokrwisty zabójca to jednak nad bezpośrednią konfrontację przedkłada atak z zaskoczenia. Pomoże mu w tym niezapomniana garota oraz cały arsenał broni palnej i białej. Twórcy przygotowali trzy poziomy trudności rozgrywki oraz unowocześnili SI (przeciwnicy będą reagowali na nieostrożne posunięcia gracza, ale też na pozostawione zwłoki) czyniąc tym samym grę jeszcze bardziej satysfakcjonującą.

Sklepy w których można kupić grę HITMAN 2: SILENT ASSASSIN
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra HITMAN 2: SILENT ASSASSIN chroniona jest prawem autorskim. HITMAN 2: SILENT ASSASSIN możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.
.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
HITMAN   SILENT   ASSASSIN   AKCJA   AGENT   TPP  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Trabolo   wysłano 2019-12-18 16:56:13

Jedna z lepszych gier jeśli chodzi o serie Hitman. Super wybór pomiędzy totalną jatką a przejściem gry po ,,cichu,,. Polecam wyśmienita gierka na wiele godzin
0 0 Odpowiedz

Napisz komentarz