HEROES OF THE PACIFIC

heroes of the pacific
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Heroes of the Pacific

"Heroes of the Pacific" to gra zręcznościowa osadzona w czasach II wojny światowej. Gracz wciela się w postać Williama Crowe, młodego pilota, który przeżył japoński atak na Pearl Harbor, jednak traci swojego brata. Crowe przysięga zemstę za śmierć brata, ścigając eskadrę odpowiedzialną za jego śmierć. Akcja gry rozgrywa się w kilku miejscach od Pearl Harbor, przez Wake Island, Wyspy Marshalla, Morze Koralowe, Midway, Guadalcanal, Wyspy Gilberta, Mariany, Filipiny, aż do Iwo Jimy.

W trybie kampanii w zależności od rodzaju misji gracz otrzymuje nowe samoloty, w tym myśliwce, bombowce nurkujące, torpedowce i średnie bombowce. Na początku gry gracz dysponuje tylko podstawowymi myśliwcami, takimi jak Warhawk i Wildcat. W miarę postępu w kampanii i wykonywania misji gracz otrzymuje nowe samoloty.

Gra oferuje ponad trzydzieści znanych samolotów, w tym: F6F Hellcat, P-38 Lightning, TBF Avenger, F4U Corsair, B25 Mitchell, P-51 Mustang, Seafire, A6M Zero "Zeke", J2M Raiden "Jack", Ki-84 Hayate "Frank", ME262 i FW190.


Ostatnia modyfikacja: 24 kwiecień 2024Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.
Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry HEROES OF THE PACIFIC.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać