hellforces
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.00/10 (3 głosy)


Twoja ocena:O grze Hellforces

Hellforces to gra akcji wydana w 2005 roku przez GMX Media. Fabuła Hellforces rozgrywa się w odległej przyszłości w momencie gdy doktor Henry Alfred Cole podejmuje się eksperymentu z alternatywnymi źródłami energii (wykorzystuje on duszę człowieka do pozyskiwania energii), czego następstwem jest rozpętanie się istnego piekła na Ziemi.
Ciała pozbawione dusz zamieniają się zombie. Co gorsza w jednym z takich ciał zamieszkuje demon Baphomet, który zakładając sektę robi wszystko by otworzyć portal i pozwolić przedostać się Lucyferowi na Ziemię. Gracz wciela się więc w rolę człowieka, którego nie dotknęły skutki strasznego eksperymentu i jest w stanie podjąć się walki z przeciwnikiem. Nie będzie to jednak takie łatwe, ponieważ zasięgi sekty i samego Baphometa szybko rosną. To nie zniechęca naszego bohatera, tym bardziej, że wśród członków sekty widziany był jego przyjaciel, który jakiś czas temu zaginął. W związku z tym postać musi zrobić wszystko, by odnaleźć bliskiego kolegę i za pomocą broni rozprawić się ze złowieszczym zombie.
Hellforces to typowy first-person shooter w technologii 3D. Rozgrywka polega na pokonywaniu wielu etapów zróżnicowanych tematycznie (pojedynki na ulicach miast, w laboratorium czy w kanałach). Zaś rozbudowany arsenał broni (24 narzędzia + dodatkowe gadżety) tylko czeka na konfrontacje z bezdusznymi istotami.
HELLFORCES   ZOMBIE   AKCJA   STRZELANKA   FPS   SCI-FI   HORROR  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry HELLFORCES.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz