HELL: A CYBERPUNK THRILLER

hell a cyberpunk thriller
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Hell: A Cyberpunk Thriller

Hell: A Cyberpunk Thriller, gra przygodowa wydana w 1994 roku przez GameTek. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh, PC (DOS/Windows) i kosnol 3DO.

Hell: A Cyberpunk Thriller to gra przygodowa typu point and click z licznymi przerywnikami filmowymi w technologi FMV. Akcja jest osadzona w niedalekiej przyszłości, w której złowieszcza frakcja Ręki Boga, która wysyła wszystkich przestępców do piekła, sprawuje władzę nad ludzkością.


Kiedy ludzkość odkryła, że piekło naprawdę istnieje. Organizacja rządząca na Ziemi, zaczęła kontrolować drogę do niego. Demony mogą podróżować do naszych wymiarów, podczas gdy przestępcy są wysyłani do piekła zamiast być zamknięci w więzieniach.


Wcielasz się w Gideona Eshanti i Rachel Braque, parę pracującą dla rządu. Pewnej nocy agenci rządowi przybywają do ich domu i próbują ich zamordować. Po trudnej ucieczce oboje znajdują się w piekle. Teraz muszą wymyślić, jak wrócić do naszego świata i dowiedzieć się, dlaczego ich pracodawcy chcieli ich zabić. W grze progresujesz, rozmawiając z ludźmi i manipulując przedmiotami, aby rozwiązywać zagadki. Gra wykorzystuje wstępnie renderowane tła. Produkcja jest utrzymana w mrocznym, wręcz demonicznym klimacie.


Ostatnia modyfikacja: 21 październik 2020Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry HELL A CYBERPUNK THRILLER.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać