HEARTLIGHT. PUZZLE W STYLU BOULDER DASH.

odwiedzin: 2977    pobrano: 1208Rok: 1994

Gatunek: logiczna | puzzle | teraz polska

Wydawca: Epic MegaGames

Producent: xLand Games

Platforma: Amiga | PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Hearlight, gra logiczna (puzzle) wydano w 1990 roku dla komputerów Atari XE. W 1994 roku powstała konwersja gry dla komputerów Amiga oraz osobistych PC. Grę w wersji dla Amigi i PC, wydała firma Epic MegaGames.
Celem gry jest doprowadzenie do wyjścia elfa Percivala. Droga do wyjścia nie jest taka prosta. Otworzyć drzwi możesz tylko wtedy, jeżeli pozbierasz z planszy wszytskie kryszłały w kształcie serca. Zadanie z każdym poziomem, będzie coraz trudniejsze. Na kilkudziesięciu poziomach będziesz musiał korzystać z pozostawionych na planszy granatów.
W Hearlight, w przeciwieństwie do innych tytułów tego typu, nie jest limitowany czas potzrebny na przejście danego poziomu. Możesz spokojnie się zostanowić nad każdym ruchem, bo jeden niewłaściwy ruch - i musisz rozpoczynać rozgrywkę od początku.
Gra dla fanów gier typu Boudler Dash czy Sokoban. Na długie wieczory, do pokonania 70 poziomów.

Uwagi:


Heartlight pobierzesz również dla komputerów 8-bitowych (ATARI) tutaj Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Heartlight przeczytaj:
lub poszukaj/zapytaj na naszym forum.

Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą HEARTLIGHT. PUZZLE W STYLU BOULDER DASH..Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download HEARTLIGHT
TAGI: HEARTLIGHT   LOGICZNA   PUZZLE   EPIC MEGAGAMES   2 GRACZY  

Najwyżej ocenione gry

Gry online