HEART OF DARKNESS

odwiedzin: 2631    pobrano: 744


Heart of Darkness, gra zręcznościowo-platformowa wydana w 1998 roku przez Interplay. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsolę PlayStation.
Gracz wciela się w chłopca o imieniu Andy, któremu w trakcie zaćmienia słońca siły ciemności zabrały psa do Świata Cieni. Dzielny chłopiec rusza na ratunek przyjacielowi własnej roboty wehikułem z bronią na plazmę pod pachą. W trakcie wędrówki przyjdzie mu się zmierzyć z wieloma różnymi przeciwnikami, od pająków, robaków i Cieni aż po władcę ciemności. Jednak dzielny chłopiec nie jest sam, w walce pomagają mu dziwne latające stworzenia. Są to istoty, które oparły się władcy Ciemności i nie zmieniły się w cienie. Ponadto Andy po drodze wejdzie w posiadanie niezwykłej, życiodajnej mocy. - Wikipedia.
Heart of Darkness, to świetnie wykonana gra łącząca elementy zręcznościowe z platformowymi okraszona dawką przygodówki. Stronie audiowizualnej również nie można niczego zarzucić. Jeżeli kiedykolwiek grałeś w Another World - musisz zagrać również w Heart of Darkness. Podobieństwo nie przypadkowe, projektantem gier jest Éric Chahi. Polecamy!

Uwagi: Grę instalujecie z zamieszczonego obrazu płyty. Następnie, zamieniacie plik exe zainstalowanej gry na znajdujący się w folderze patch. Uruchom grę. Jeżeli gra się nie uruchomi na twoim komputerze - zainstaluj dgVooDoo i skopiuj pliki z folderu MS do katalogu w którym zainstalowałeś grę. dgVooDoo znajdziesz w sekcji Emulatory/PC.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Heart Of Darkness przeczytaj:
lub poszukaj/zapytaj na naszym forum.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o HEART OF DARKNESS

Secret Service

Recenzja gry Heart of Darkness w miesięczniku Secret Service z 1998 roku. Numer 60, strony 44-45.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą HEART OF DARKNESS.Gry, które mogą ci się spodobać


Najwyżej ocenione gry

Gry online