HARRY POTTER AND THE PRISONER OF AZKABAN

Inne tytuły: Harry Potter Et Le Prisonnier D'Azkaban, Harry Potter e o Prisioneiro de Azkaban, Harry Potter en de Gevangene van Azakaban, Harry Potter ja Azkabanin vanki, Harry Potter och fången från Azkaban, Harry Potter und der Gefangene von Askaban, Harry Potter y el Prisionero de Azkaban, Harry Potter i więzień Azkabanu

harry potter and the prisoner of azkaban
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.79/10 (24 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Kolejna odsłona cyklu gier o czarodzieju Harrym Potterze bazująca na serii powieści napisanych przez J.K. Rowling oraz ich adaptacjach filmowych.


Główni bohaterowie rozpoczynają trzeci rok nauki w szkole w Hogwarcie, jednak dla młodych adeptów magii powrót do ławek nie należy do najprzyjemniejszych. Na wszystkich czarodziejów pada blady strach, ponieważ z Azkabanu ucieka groźny przestępca - Syriusz Black. Hogwart zostaje objęty ochroną złowrogich dementorów, którzy wzbudzają wśród uczniów jeszcze większą trwogę niż zbiegły więzień.


Harry Potter and the Prisoner of Azkaban jest przygodową produkcją, w której po raz pierwszy gracze zyskali możliwość sterowania nie tylko tytułowym bohaterem, ale także jego towarzyszami z Gryffindoru: Ronem Weasleyem oraz Hermioną Granger. Przejęcie kontroli nad tymi postaciami odbywa się jednak tylko w określonych lokacjach. Wraz z postępem fabularnym, młodzi czarodzieje stają się ekspertami w różnych dziedzinach magii i uczą się zaklęć, dzięki którym są w stanie stawiać czoło nawet dementorom.


W grze powraca system zbierania fasolek wszystkich smaków Bertiego Botta, które stały się jedną z walut (obok dyniowych pasztecików i kociołkowych piegusków) służących do wykupowania kolekcjonerskich kart z obliczami wielkich czarodziejów.


Ostatnia modyfikacja: 26 marzec 2021

ABANDONWARE  STARE GRY   HARRY   POTTER   PRISONER   AZKABAN   AKCJA   PUZZLE   FANTASY   CZARODZIEJ  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Miszix   wysłano 2024-01-09 02:00:38

==========DZIAŁA, WYTŁUMACZENIE INSTALACJI==============
Miałem ten sam problem, udało mi się w końcu normalnie zainstalować grę i ją odpalić.
ROZWIĄZANIE:
1) Scrollujcie na samą górę tej strony, kliknijcie zakładkę - "JAK URUCHOMIĆ STARE GRY NA PC?"
2) Interesuje nas akapit w którym jest napisane - "Niektórych obrazów płyt ISO nie otworzą wbudowane w system Windows programy. Polecamy darmowy program WinCDEmu.". Pobierzcie ten program ze strony producenta, do której link został tam podany. (zielony przycisk "DOWNLOAD" zaraz obok przycisku "SOURCES" na fioletowym tle na górze strony).

Teraz tylko wyjaśnię - (udało mi się na polskiej wersji HP, dla wersji angielskiej nie próbowałem, ale myślę, że będzie działało tak samo)

3) Po pobraniu programu WinCDEmu wchodzimy w folder do którego WYPAKOWALIŚMY obrazy płyt. Są dwa o tej samej nazwie - "HPPoA", z czego jeden ma typ "BIN" a drugi "CUE", ja uruchomiłem ten, który więcej waży, czyli "BIN" ZA POMOCĄ tego nowego programu "WinCDEmu". Uruchamia się takie małe okienko i tam w sumie nic nie musicie zmieniać. Klikacie "Ok" czy co tam jest.

4) Ja grę raaaczej odinstalowałem dodatkowo przed (na samym końcu wytłumaczę jak to zrobić) i po uruchomieniu tego obrazu płyty gra OD RAZU mi się uruchomiła i mogłem grać, ale tyle kombinowałem z tymi napędami, że nie jestem pewien. Jeśli Wam się od razu nie odpali, to nic nie szkodzi, musicie przejść normalnie instalację wykorzystując CD KEY "YP9R-K5WY-NPBN-2W9K-HDEV" i powinno wszystko działać!

Jak Wam również się uda, zostawcie łapkę w górę, żeby pokazać innym, że się udało bo u mnie śmiga teraz normalnie :))

JAK ODINSTALOWAĆ GRĘ- gdy próbowaliście instalować za pomocą DEAMON Tools, który nie obsługuje typów "CUE":
1) Wchodzicie w "Mój Komputer" klikacie prawym na napęd z HPoA -> Otwórz i tam znajdziecie plik "eaunistall" czy jakoś tak, ważne, że będzie słowo "unistall", odpalacie i tyle.
2) Jeśli macie zainstalowaną tę grę, (a nie działa) i nie macie utworzonego napędu HPoA to wystarczy jeszcze raz umieścić ten obraz płyty DEAMON tools'em i dalej robicie jak w punkcie 1.
Wydaje mi się, że w razie czego można też usunąć po prostu w Panel Sterowania -> Odinstaluj program, ale w tamtym momencie tego nie próbowałem.
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

miks   wysłano 2023-11-22 20:43:42

fajne bardzo fajna gra
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

siema   wysłano 2022-10-17 02:16:03

musisz skopiować plik "hppoa" z foldera DEViANCE i wkleić do folderu systemu z zainstalowaną grą na dysku
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

S3ba   wysłano 2022-04-16 23:22:39

Pobrałem grę, uruchomiłem iso ale nie mogę uruchomić gry, prosi mnie o włożenie dysku CD do napędu komputera :/ Macie jakieś pomysły?
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

X   wysłano 2023-03-12 13:09:01

Uruchom pobrany plik winrar programem Deamon tools uruchomi się instalator i poprosi o wpisanie klucza YP9R-K5WY-NPBN-2W9K-HDEV :)
1 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

gitara   wysłano 2023-12-29 15:25:20

nie dziala miii!!!!!!!!!!! pokazuje ze musze wlozyc plyte do napedu a ani plyty ani napedu nie mam ! >:C
100 -2
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać