HAPPYLAND ADVENTURES

happyland adventures
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.00/10 (2 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Happyland Adventures

Happyland Adventures to klasyczna gra platformowa typu side-scrolling, w której gracze wcielają się w rolę uroczego psa, którego zadaniem jest poprowadzenie grupy uroczych stworzeń z Happyland do wyznaczonych stref Happyzone. Poruszając się po każdym poziomie, napotka różne przeszkody doły, pułapki oraz wrogów, których musi unikać, aby poprowadzić stworzenia w bezpieczne miejsce.
Podczas wędrówki po tym kolorowym świecie, gracze muszą zbierać owoce, gwiazdki i inne przedmioty rozrzucone na każdym poziomie, aby odblokować nowe obszary i robić postępy w grze.
W trakcie gry gracze będą otrzymywać instrukcje od napotkanych postaci, które dostarczają pomocnych wskazówek jak poruszać się po każdym poziomie i pokonywać związane z nim wyzwania.
Happyland Adventures to zabawna i wymagająca gra platformowa, która łączy klasyczną mechanikę rozgrywki z czarującą grafiką i zapadającymi w pamięć postaciami. To świetny wybór dla każdego, kto kocha oldskulowe platformówki i szuka zabawnej i wciągającej gry.


Uwagi: Zawiera również Happyland Adventures: X-mas EditionOstatnia modyfikacja: 17 marzec 2023Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry HAPPYLAND ADVENTURES.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać