happy feet
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Happy Feet

Przygodowa gra dla dzieci bazująca na animowanej komedii, która polskim widzom znana jest pod tytułem Tupot Małych Stóp.
Wzorem filmowego pierwowzoru, Happy Feet przedstawia losy pingwina cesarskiego o imieniu Mumble, który mocno wyróżnia się na tle społeczności. Jako jedyny nie potrafi bowiem śpiewać, przez co maleją jego szansę na zdobycie serca rozchwytywanej Glorii. Bohater ma jednak niesamowity talent do stepowania i wkrótce wykorzysta go, by uratować swoich bliskich.
Happy Feet stara się podążać za scenariuszem filmu, dzięki czemu gracz może jeszcze raz zobaczyć znanych bohaterów odtwarzających sceny z wielkiego ekranu. Co ważne, w głównych rolach ponownie wystąpili Elijah Wood (Mumble), Brittany Murphy (Gloria) i inni.
W trakcie zabawy użytkownik bierze udział w takich aktywnościach jak pływanie, zjeżdżanie na brzuchu po śniegu czy zbieranie tzw. znajdziek. Ogromne znaczenie mają również zadania związane z tańcem, podczas których gracz musi naciskać odpowiednie klawisze, by Mumble nie mylił kroków. Wraz z postępem fabularnym, główny bohater poznaje nowe ruchy.
HAPPY   FEET   AKCJA   PUZZLE   TUPOT   MAŁYCH   STÓP   FILM  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry HAPPY FEET.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz