gt racing 97
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

5.25/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze GT Racing 97

GT Racing 97, gra wyścigowa wydana w1997 roku przez Ocean Software. Gra ukazała się dla komputerów PC (DOS).
GT Racing 97 to gra wyścigowa przypominająca kultową serię Need for Speed. Twórcy zdecydowali się odejść od realizmu charakteryzującego typowe symulatory pojazdów. Produkcja oferuje arcade’owy styl jazdy bazujący na zręczności i szybkości reakcji graczy. Przekłada się to na dużą dynamikę oraz widowiskowość wyścigów.
W ręce graczy oddanych zostało 8 torów z całego świata. Są to trasy o zróżnicowanym wyglądzie (m.in. sceneria leśna czy zimowa) oraz poziomie trudności. Początkowo gracze mają jednak dostęp wyłącznie do 2 tras, pozostałe odblokowywane są wraz z sukcesami w mistrzostwach.
Samochody sportowe dostępne w grze GT Racing 97 wzorowane są na prawdziwych modelach, nie mogą jednak pochwalić się licencjami. Wśród wozów pojawiają się takie maszyny jak Hurricane czy Predator - każdy z nich ma zarówno mocne, jak i słabe strony. Najważniejszym aspektem w grze jest inteligentne lawirowanie między zwiększaniem i redukcją prędkości, która ma wpływ na zachowanie aut (np. utrudniając wchodzenie w zakręty).
Gra oferuje split-screen oraz możliwość zmiany widoku na kamerę umieszczoną za autem, w kokpicie lub na masce.
GT   RACING   WYŚCIGOWA   RAJDY   SPORTOWA   ZRĘCZNOŚCIOWA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry GT RACING 97.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz