GROUND CONTROL

ground control
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Ground Control

Ground Control, gra strategiczna (RTS) wydana w 2000 roku przez Sierra On-Line. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).

Akcja gry rozgrywa się w 2419 roku. Dwie wielkie korporacje kontrolują większość znanego świata: Crayven Corporation oraz Order of the New Dawn. Zostałeś wynajęty przez Crayven Corporation aby przeprowadzić misję ekspedycyjną na odległą planetę Krig-7b. Na planecie ukryty jest bardzo potężny przedmiot o nieznanej ale bardzo niszczcielskiej mocy. Twoim zadaniem jest powstrzymanie korporacji New Dawn przed odnalezieniem i uwolnieniem niszczycielskiej mocy artefaktu.

Ground Control, to gra strategiczna, której akcja toczy się w czasie rzeczywistym. To co odróżnia ją od innych tytułów tego typu, to brak możliwości wytwarzania technologii oraz zbierania zasobów. Gra skupia się przede wszystkim na strategicznym dowodzeniu ograniczonymi jednostkami. Każda z korporacji posiada unikalne jednostki. Crayven posiada bardziej tradycyjne jednostki, natomiast New Dawn to futurystyczne odmiany tychże.


Ostatnia modyfikacja: 4 sierpień 2019

Czasopisma w których można poczytać o grze Ground Control
Sklepy w których można kupić grę GROUND CONTROL
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra GROUND CONTROL chroniona jest prawem autorskim. GROUND CONTROL możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry GROUND CONTROL.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać