O grze Great Naval Battles Vol. III: Fury in the Pacific, 1941-44

Great Naval Battles Vol. III: Fury in the Pacific, 1941-44, gra strategiczna wydana w 1995 roku przez Strategic Simulations. Gra ukazała się dla komputerów PC (DOS).
Great Naval Battles Vol. III: Fury in the Pacific 1941-1944, zalicza się do gatunku gier strategicznych opartych na symulacji, w której odbywamy pozorowaną walkę pomiędzy okrętami wojennymi. Great Naval Battles to seria gier składająca się z pięciu oddzielnych niezależnych epizodów. Fury in the Pacific 1941-1944 jest trzecią odsłoną serii, której akcja odbywa się podczas II wojny światowej. Jest również bezpośrednią kontynuacją Great Naval Battles Vol. II: Guadalcanal 1942–43 i ukazuje koleje losu wojny na Pacyfiku. W grze znajdziemy wszystkie główne amerykański i japońskie statki oraz samoloty które brały udział w wojnie na Pacyfiku.
Gra była bardzo pozytywnie odebrana przez fanów gier komputerowych. Krytycy uważają jednak, że dwie poprzednie części były lepiej zrealizowane. Fury in the Pacific miała sporo błędów, które głównie wynikały z prób uruchomienia przez producentów trybu walki powietrznej. Pomimo tych niedociągnięć gra była uważana za jedną z najciekawszych gier strategicznych opartych na symulacji. Potwierdzają to kolejne odsłony Great Naval Battles stworzone przez producentów. Każdy pasjonat bitew morskich oraz wydarzeń związanych z II wojną światową powinien wypróbować Great Naval Battles Vol. III: Fury in the Pacific 1941-1944!
GREAT   NAVAL   BATTLES   FURY   PACIFIC   STRATEGICZNA   SYMULATOR   WOJNA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry GREAT NAVAL BATTLES III FURY IN THE PACIFIC.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz