grand theft auto iii
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.65/10 (13 głosów)


Twoja ocena:O grze Grand Theft Auto III

Grand Theft Auto III (lub GTA III), gra akcji wydana w 2001 roku przez Rockstar Games. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh, PC (Windows) oraz konsol PlayStation.
Niezwykle wciągająca przygoda pełna akcji, osadzona w realiach miejskiego półświatka, porachunków między gangami i mafijnych interesów. Trwają lata 90. XX wieku, a my zaczynamy jako drobny przestępca, którego specjalnością jest kradzież samochodów. W pierwszej kolejności wykonujemy drobne zlecenia, by z czasem wniknąć głębiej w przestępczą strukturę i podejmować się coraz trudniejszych i ryzykownych zadań. Poza wykonywaniem misji głównej linii fabularnej mamy pełną swobodę poruszania się po mieście. Możemy jeździć dowolnym autem, spacerować po ulicach, a także wchodzić w interakcje z mieszkańcami. Metropolia tętni życiem, zmieniają się pory dnia i pogoda. W stacjach radiowych, których słuchamy podczas jazdy gra różnorodna muzyka, trwają audycje i nadawane są reklamy. Każdym pojazdem jeździ się inaczej, a otoczenie reaguje adekwatnie do naszych poczynań. Atakują nas wrogie gangi, policja ściga za wykroczenia, a my możemy walczyć różnorodną bronią lub uciekać by zgubić pościg. Gra jest szalenie dynamiczna, wciągająca i ma swój niepowtarzalny klimat.

Sklepy w których można kupić grę GRAND THEFT AUTO III
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra GRAND THEFT AUTO III chroniona jest prawem autorskim. GRAND THEFT AUTO III możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry..

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
GRAND   THEFT   AUTO   GTA   AKCJA   MAFIA   LIBERTY   CITY  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry GRAND THEFT AUTO III.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz