GRAND THEFT AUTO 2.

odwiedzin: 6139    pobrano: 2045Rok: 1999

Gatunek: zręcznościówka

Wydawca: Rockstar Games

Producent: DMA Design Limited

Platforma: PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Grand Theft Auto 2 (GTA 2), gra zręcznościowa wydana w 1999 roku przez Rockstar Games. Gra ukazała się na konsole PlayStation, Dreamcast, GameBoy Color oraz komputery osobiste PC.
Gra jest kontynuacją dobrze przyjętej poprzedniej części. Akcja gry osadzona jest w niedalekiej przyszłości w fikcyjnym mieście Anywhere City. Zadaniem gracza jest, podobnie jak w GTA, zebranie odpowiedniej ilości pieniędzy aby odblokować kolejny poziom (tutaj odblokowanie kolejnych dzielnic miasta). Do twoich zadań będzie należeć m. in. kradzieże, rozboje, ucieczki przed policją oraz (może przede wszystkim) wykonywanie zleceń gangsterów.
Różnice pomiędzy pierwszą częścią a drugą, to przede wszystkim miasto. W GTA 2, polem gry jest tylko jedno miasto, podzielone na dystrykty. Autorzy gry dodali również inne służby porządkowe, poza policją, będziesz uciekać przed FBI, SWAT oraz amerykańską gwardią.

Uwagi:
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Grand Theft Auto 2 przeczytaj:

Czasopisma w których znajdziesz informacje o GRAND THEFT AUTO 2

Secret Service

Opis gry w miesięczniku Secret Service z 1999 roku. Numer 12, strony 42-43.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą GRAND THEFT AUTO 2..

Najwyżej ocenione gry


pierwsza pożyczkaPolecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo