grand prix 4
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.00/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze Grand Prix 4

Grand Prix 4 to gra przeznaczona dla fanów motoryzacji. Dzięki niej możemy poczuć się jak Robert Kubica, wsiąść za kierownicę i poczuć się jak rajdowiec. Dzięki możliwości rozgrywek z innymi kierowcami możemy poczuć ten dreszczyk rywalizacji i docisnąć gaz, przynajmniej wiemy, że nawet przy wypadku nic nam nie grozi.
Jeśli jesteśmy początkującym graczem, możemy najpierw poćwiczyć, zanim staniemy do walki o podium. Dzięki rozbudowanej grafice możemy wyobrazić sobie, że stoimy na pasie startowym wyścigów znanych na całym świecie.
Grand Prix 4 to gra dla ludzi o mocnych nerwach i lubiących rywalizację. Jeśli chcemy usiąść za kierownicą światowej sławy auta, oczywiście wirtualnie to ta gra jest dla nas stworzona.
Po dopracowaniu gry przez autorów wszelkie sytuacje, które są w niej przedstawione, wyglądają bardzo realistycznie. Także podczas naszej gry ktoś, kto będzie ją oglądał, może się poczuć jak na widowni formuły 1. Jeśli chcemy się sprawdzić w wyścigach autami z innymi graczami, to Grand Prix 4 jest dla nas idealną opcją.
GRAND   PRIX   FORMUŁA   WYŚCIGOWA   SYMULATOR  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry GRAND PRIX 4.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz