gore ultimate soldier
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.33/10 (3 głosy)


Twoja ocena:O grze Gore: Ultimate Soldier

W GORE: ULTIMATE SOLDIER przedstawiona jest apokaliptyczna wizji świata, w której wcielasz się w superżołnierza, którego zadaniem jest obrona resztek cywilizacji przed Mafią. Wszystko zaczęło się w roku 2031, kiedy skończyły się rezerwy paliwowe. Kryzys pogorszył się, kiedy w 2042 wirus zaatakował uprawy. W wyniku tych zdarzeń głodu zmarło 5 miliardów ludzi, połowa ówczesnej populacji. Ludzie stracili wiarę w rządy, a ulice zaczęły kontrolować organizacje przestępcze. Z czasem ich władza obejmowała coraz to większe tereny, aż w końcu pod kontrolą gangów znalazły się całe miasta.

Rządy, nie widząc innego rozwiązania, zaczęły poszukiwać alternatywnych źródeł energii. W 2079 roku naukowcy odkryli ORE, dając nadzieję na lepsze jutro. Jest to ruda, dzięki której można wytworzyć znaczne ilości energii. Przez to stała się najbardziej poszukiwanym surowcem na planecie. Dzięki dostępowi do niej rządom udało się odbudować część cywilizacji, którą znamy.

Grupy przestępcze, aby pozostać przy władzy, również walczyły o ORE. W tym celu jedna z najpotężniejszych organizacji — Mafia, wyruszyła w kosmos, aby odnaleźć złoża tego surowca. Twoim zadaniem jest ich powstrzymać i umożliwić odrodzenie się cywilizacji.
ABANDONWARE  STARE GRY   GORE   SOLDIER   AKCJA   STRZELANKA   FPS   SCI-FI  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry GORE ULTIMATE SOLDIER.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz