gods
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.32/10 (14 głosów)


Twoja ocena:O grze Gods. Przygoda w starożytności.

Gods, gra zręcznościowa wydana przez wydawnictwo Renegade Software w roku 1991. Gra spod szyldu studia Bitmap Brothers znanej z takich gier jak Magic Pockets. Gods powstał dla komputerów Amiga, Atari ST oraz PC.
W grze sterujemy gladiatorem w żelaznej masce. Twoim celem jest przejście przez cztery światy. Nie ma jakieś większego celu w tym. Po prostu gra ma być niezłą zręcznościówką, którą wypadałoby przejść. Podczas podróży będziesz zbierał diamenty, noże (im więcej tym lepiej) oraz rozwiazywał łamigłówki. Nie są jakieś trudne, jednak będziesz musiał być skupiony na grze żeby czegoś nie pominąć, gdyż może się zdarzyć, że nie zdobędziesz klucza do drzwi i nie przejdziesz poziomu. W grze nie przewidziano zapisywania stanu gry w czasie jej trwania. Musisz przejść cały poziom, aby można było zdobyć kod. Jednak poziomy (w danym świecie) nie są szczególnie długie, czy trudne, więc nie powinno to stanowić problemu.
Gra graficznie prezentuje dość wysoki poziom, dźwięk nieco odstaje od grafiki. Jedno do czego można się przyczepić, to animacja Twojego bohatera. Szczególnie podczas skoków - jest nad wyraz nie naturalna. Ogólnie, grę można polecić z czystym sumieniem.


Uwagi:
Grę w wersji dla Amigi możecie uruchomić na romie dostarczonym z emulatorem WinUAE. Pamięć należy ustawić na 1Mb Chip RAM.

Czasopisma w których można poczytać o grze Gods

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Marcin   wysłano 2014-09-20 21:56:02

polcam
0 0 Odpowiedz

kkkk   wysłano 2014-09-11 02:29:42

ok
0 0 Odpowiedz

Napisz komentarz