GOBLINS 3 - THE QUEST. TRZECIA CZĘŚĆ KULTOWYCH GOBLINSÓW.

odwiedzin: 3681    pobrano: 2037


Goblins 3, gra przygodowa, point and click, z roku 1993. Gra wydana przez firmę Coctel Vision. Goblins 3 została wydana dla komputerów Amiga i PC.
Gra jest już trzecią częścią znanej przygodówki. Tym razem sterujemy tylko jednym bohaterem, Blount'em. Jednak w czasie swojej wędrówki będą mu pomagać przypadkowi (no może nie tak do końca) bohaterowie. W pierszej scenerii do pomocy będziesz miał Chump'a - papugę, następnie w dalszej części będziesz mógł skorzystać z pomocy Ooya - magika oraz Fulberta - węża.
Goblins 3, w przeciwieństwie do poprzednich części gry, charakteryzuje się rozległymi poziomami (w poprzednich częściach jeden ekran to jedna sceneria). Gra posiada 18 poziomów co zapewni wam rozrywkę na kilkanaście godzin.
Grę charakteryzuje bardzo ładna grafika - jak w poprzednich częściach - bardzo kolorowa. Dla fanów gier point and click, oraz wszystkich tych którzy lubią Goblins - pozycja obowiązkowa.

Uwagi:
Wersja dla komputerów Amiga wymaga 1Mb Chip RAM oraz oryginalnego Rom'u (np. Kickstart 1.3).Gry, które mogą ci się spodobać

Czasopisma w których można poczytać o tej grze

Secret Service

Pełny pradnik opublikowano w miesięczniku Secret Service z 1994 roku. Numer 10, strony 16-20.

Gry Komputerowe

Poradnik do gry w miesięczniku Gry Komputerowe z 1994 roku. Numer 01, strony 28-29.

Przejdź do sekcji: Download GOBLINS 3
GOBLINS 3
Ocena


Udostępnij
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie? Zapisz się do naszego newslettera.

Download

Tagi