GOBLIINS 2. NA RATUNEK DZIEDZICA TRONU.

odwiedzin: 5552    pobrano: 3509Rok: 1992

Gatunek: przygodowa | point and click

Wydawca: Coktel Vision

Producent: Coktel Vision

Platforma: Amiga | Atari ST | PC | Mac

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Gobliins 2, gra przygodowa typu point and click z elementami logicznymi (rozwiązywanie łamigłówek). Gra wydana przez Coktel Vision w roku 1992. Gobliins 2, powstała dla komputerów Amiga, Atari ST oraz PC.
Cóż to za nieszczęście spadło na królestwo króla Angoulafre'a - po niedawnym szcześliwym zakończeniu sprawy króla (przyp. w poprzedniej części król Angoulafre został porwany) - teraz pech chciał, że teraz porwano (w zasadzie nie wiadomo czy porwano) jego jedynego syna - księcia Buffona. Po konsultacjach ustalono jednak, że faktycznie, książę został porwany przez demona zwanego Amoniak. Jedynym ratunkiem dla księcią są dwa dzielne gobliny Fingus i Winkle. Fingus to goblin inteligentny i bardzo nieśmiały, natomiast Winkle to nie za bardzo inteligentny goblin - umie nacisnąć przycisk, podnieść coś itd, ale jest za to bardzo odważny. Sterując tymi dwoma całkowicie innymi goblinami, musisz uratować księcia Buffona.
Jak zauważyłeś, w tej części gry sterujesz jedynie dwoma goblinami (brak maga). Teraz wszystcy bohaterowie mogą podnosić i używać przedmiotów. W Gobliins 2, Fingus i Winkle mogą wykonywać zadane czynności w tym samym czasie.
Gobliins 2, jak poprzednia część, graficznie prawie nie zmieniona - co nie oznacza, że wygląda źle. Przeciwnie, kolorwa bajkowa grafika przyciąga. Lubisz poprzednią część gry? Na pewno z chęcią zagrasz w Gobliins 2. Super zabawa dla całej rodziny :)

Uwagi:
Wersja dla Amigi wymaga oryginalnego romu (np. Kickstart 1.3). Aby uruchomić grę ustaw 1 Mb Chip RAM. Dla komfortu ustaw trzy stacje dyskietek oraz szybkość stacji na 800%.

Tutaj możecie poczytać o poprzedniej części Goblinów.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Gobliins 2 przeczytaj:
lub poszukaj/zapytaj na naszym forum.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o GOBLIINS 2

Secret Service

Opis gry znajdziecie w Secret Service. Numer 1 z 1995 roku, strony 30-31.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą GOBLIINS 2. NA RATUNEK DZIEDZICA TRONU..Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download GOBLIINS 2
TAGI: GOBLIINS 2   COKTEL VISION   PRZYGODOWA   POINT AND CLICK  

Najwyżej ocenione gry

Gry online