GOBLIIINS. PODRÓŻ PO ANTIDOTUM DLA KRÓLA.

odwiedzin: 5252    pobrano: 2612Rok: 1991

Gatunek: przygodówka | point and click

Wydawca: Coktel Vision

Producent: Coktel Vision

Platforma: Amiga | PC | Mac

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Gobliiins, gra przygodowa typu 'point-and-click' wydana w roku 1991 przez firmę Coktel Vision. Gra powstała dla komputerów Amiga, Atari ST oraz PC.
Trzech goblinów wybiera się w podróż przez baśniowy świat w celu odnalezienia antidotum dla swojego króla Angoulafre'a. Król cierpi na dziwne schorzenie - a jedynym sposobem jest antidotum które może sporządzić tylko jedna osoba na świecie - czarnoksiężnik Niak. Twoim zadaniem jest właśnie odnalezienie Niak'a i zdobycie lekarstwa dla króla.
Jak wcześniej wsponieliśmy, w grze sterujesz trzema goblinami. Każdy z nich posiada specyficzne umiejętności. Jednym z nich jest Asgard, wojwonik - który ma więcej odwagi aniżeli rozumku. On jako jedyny z grupy może się wspinać. Drugi goblin w załodze to Ignatius, czarodziej - za pomocą magii potrafii przesuwać lub ożywiać przedmioty. Ostatni z grupki to Oups, goblin techniczny. Jako jedyny z grupy potrafi podnieść przedniot i go użyć.
Świat goblinów jest bardzo kolorowy - grafika stoi na wysokim poziomie, jednak dźwięk - okojony jest do minimum. Mimo to do gry wraca się z wielką przyjemnością po wielu latach. Polecamy tę pozycję każdemy fanowi gier typu point and click.

Uwagi:
Gra w wersji dla Amigii wymaga oryginalnego roku np. Kickstart 1.3. Aby zagrać w grę wystarczy 512 Kb Chip RAM.
Gra w wersji dla komputerów Apple, uruchomicie korzystając z emulatora Basilisk II (na forum znajdziecie jak uruchamiać gry na tym emeulatorze).

Czasopisma w których znajdziesz informacje o GOBLIIINS

Top Secret 01/1993

Jak przejść grę Gobliiins? Pierwsza część opisu w miesięczniku Top Secret z 1993 roku. Numer 01, strony 22-23.


Top Secret 02/1993

Druga część opisu jak przejść grę Gobliiins w miesięczniku Top Secret z 1993 roku. Numer 02, strony 30-31.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą GOBLIIINS. PODRÓŻ PO ANTIDOTUM DLA KRÓLA..

Przejdź do sekcji: Download GOBLIIINS
TAGI: GOBLIIINS   COKTEL VISION   PRZYGODÓWKA   POINT AND CLICK  
Najwyżej ocenione gry

Polecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo