GLOBDULE. W DROGĘ DO WILKIEGO ZABAWKARZA.

odwiedzin: 1023    pobrano: 277Rok: 1993

Gatunek: zręcznościówka

Wydawca: Psygnosis

Producent: Ex Animo Designs

Platforma: Amiga

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Globdule, gra zręcznościowa wydana w 1993 roku przez Psygnosis. Gra ukazała się dla komputerów Amiga.
Historia gry jest dość dziwna i nietypowa. W grze wcielamy się w kawałek różowego śluzu z wielkimi oczami (rzadko spotykany bohater w grach). Nasz "śluz" nie ma żadnych supermocy - no, może poza jedną - może przeczepiac się do ścian i pełzać po nich (nie wspominając o umiejętności skakania). Globdule - marzy aby stać się zabawką. Pewnego dnia pojawia się "Wielki Zabawkarz" i obiecuje mu, że zamieni go w zabawkę ale nie za darmo. Aby marzenie stało się realne - Globdule, musi zarobić na obiecną nagrodę.
I tak oto zaczyna się przygoda. Twoim zadaniem jest zbieranie klejnotów porozrzucanych po pieczarach, ogrodach, domów i innych mniej lub bardziej dziwnych lokalizacji. Na końcu czeka nagroda - Wielki Zabawkarz.
Globdule to typowy przedstawiciel gier zręcznościowych jakie w tym czasie wydawano dla komputerów Amiga. Nie jest to pozycja obowiązkowa - jeżeli masz kilka wolnych godzin - na pewno będzie to miło spędzony czas.

Uwagi:
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Globdule przeczytaj:
lub poszukaj/zapytaj na naszym forum.

Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą GLOBDULE. W DROGĘ DO WILKIEGO ZABAWKARZA..Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download GLOBDULE
TAGI: GLOBDULE   ZRĘCZNOŚCIÓWKA   PSYGNOSIS  
Najwyżej ocenione gry


Gry online