gene troopers
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze Gene Troopers

Gene Troopers reprezentuje gatunek pierwszoosobowych strzelanek. Akcja gry została osadzona w futurystycznych klimatach wzbogaconych o obecność supermocy.
Gra przenosi nas w samo serce tętniącego życiem, unikalnego uniwersum. Gracz będzie mógł odkryć nowe, niesamowite światy i dowolnie rozwijać swoją postać, stając się mistrzem skradania lub otwartej walki. Porywającą historia science-fiction z wartką akcję i ekscytującą rozgrywką przeniesie Cię w świat wielkiego konfliktu.
Cały wszechświat jest uwikłany w największą w dziejach wojnę, jakiej był świadkiem. Elitarna formacja Gene Troopers powstała, tylko do jednego celu: Odszukiwać i zabezpieczać różne formy życia. Materiał genetyczny stał się nowym zasobem strategicznym. Genetyka i technologia to nowe narzędzia kontroli jednostek. Technologia transformacji genów jest w stanie zamienić każdą istotę w potężnego i lojalnego żołnierza. To tajemnica o której nikt miał się nie dowiedzieć. W grze wcielamy się w bohatera, który jako jeden z wielu został ofiarą tego procederu, podobnie jak jego córka. Osobista wendeta prowadzi go po różnych krańcach wszechświata.
GENE   TROOPERS   AKCJA   STRZELANKA   KOSMOS   SCI-FI   RPG  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry GENE TROOPERS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz