FURY OF THE FURRIES. FURIA FUTRZAKÓW.

odwiedzin: 5622    pobrano: 1943Rok: 1994

Gatunek: logiczna | zręcznościowa

Wydawca: Mindscape

Producent: Kalisto

Platforma: Amiga | PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Fury of the Furries, gra logiczno-zręcznościowa wydana w 1994 roku przez Mindscape. Gra ukazała się na komputery Amiga i PC.
W grze wcielamy się w tytułowe futrzaki. Twoim zadaniem jest dotarcie do siedziby króla tyrana i obalenie go. Zadanie nie będzie proste. W czasie swojej podróży będziesz mógł skorzystać z czterech futrzaków. Każdy posiada inne umiejętności (jednak jednocześnie sterujesz tylko jednym): żółty - potrafi strzelać, dzięki zielonemu, będziesz mógł wieszać liny i przeskakiwac przeszkody, niebieski futrzak - potrafi pływac i nurkować, czerwony - potrafi rozwalać skały. Na poszczególnych poziomach musisz umiejętnie korzystać z umiejętności każdego z futrzaków - od tego zależy powodzenie misji.
Fory of the Furries, na pierwszy rzut oka wygląda na prostą grę zręcznościową, ale po przejściu kilku pierwszych poziomów zaczyna się prawdziwa zabawa w której należy wytężyć umysł. W grze musimy przejśc 5 poziomów (każdy po kilka etapów) oraz jeden etap bonusowy. Fury of the Furries, jest grą w którą koniecznie musicie zagrać.

Uwagi: Gra w wersji dla Amigi wymaga 1 Mb Chip RAM. Można uruchomić od 2 dyskietki (pierwsza jest intrem wprowadzającym do gry).
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Fury Of The Furries przeczytaj:
lub poszukaj/zapytaj na naszym forum.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o FURY OF THE FURRIES

Top Secret

Recenzja gry w magazynie Top Secret z 1994 roku. Numer 03, strona 22.


Secret Service

OPis gry w magazynie Secret Service z 1994 roku. Numer 12, strona 52.


Gry Komputerowe

Artykuł w miesięczniku Gry Komputerowe z 1994 roku. Numer 10, strony 18-19.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą FURY OF THE FURRIES. FURIA FUTRZAKÓW..Gry, które mogą ci się spodobać


Najwyżej ocenione gry

Gry online