fury of the furries
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.38/10 (4 głosy)


Twoja ocena:O grze Fury of the Furries. Furia futrzaków.

Fury of the Furries, gra logiczno-zręcznościowa wydana w 1994 roku przez Mindscape. Gra ukazała się na komputery Amiga i PC.
W grze wcielamy się w tytułowe futrzaki. Twoim zadaniem jest dotarcie do siedziby króla tyrana i obalenie go. Zadanie nie będzie proste. W czasie swojej podróży będziesz mógł skorzystać z czterech futrzaków. Każdy posiada inne umiejętności (jednak jednocześnie sterujesz tylko jednym): żółty - potrafi strzelać, dzięki zielonemu, będziesz mógł wieszać liny i przeskakiwac przeszkody, niebieski futrzak - potrafi pływac i nurkować, czerwony - potrafi rozwalać skały. Na poszczególnych poziomach musisz umiejętnie korzystać z umiejętności każdego z futrzaków - od tego zależy powodzenie misji.
Fory of the Furries, na pierwszy rzut oka wygląda na prostą grę zręcznościową, ale po przejściu kilku pierwszych poziomów zaczyna się prawdziwa zabawa w której należy wytężyć umysł. W grze musimy przejśc 5 poziomów (każdy po kilka etapów) oraz jeden etap bonusowy. Fury of the Furries, jest grą w którą koniecznie musicie zagrać.

Uwagi: Gra w wersji dla Amigi wymaga 1 Mb Chip RAM. Można uruchomić od 2 dyskietki (pierwsza jest intrem wprowadzającym do gry).

Czasopisma w których można poczytać o grze Fury Of The Furries

Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry FURY OF THE FURRIES.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz