FREELANCER

odwiedzin: 1665    pobrano: 367Rok: 2003

Gatunek: symulator

Wydawca: Microsoft Game Studios

Producent: Digital Anvil

Platforma: PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Freelancer, gra symulacyjna (loty kosmiczne) wydana w 2003 roku przez Microsoft Game Studios. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
Gracz wciela się w rolę pilota statku kosmicznego, dzięki któremu może eksplorować planety, stacje kosmiczne znajdujące się w 48 systemach planetarnych. Może też atakować inne statki, chroniąc kupców lub stając po stronie frakcji piratów. Główny bohater może zostać też łowcą nagród lub handlarzem. W grze dostępne są dwa tryby: tryb dla jednego gracza umożliwia wcielenie się w postać Edisona Trenta, kosmicznego wędrowcy, który przechodzi serię misji aby ocalić sektor Syriusza przed inwazją obcych. Tryb gry wieloosobowej pozwala na swobodne eksplorowanie przestrzeni kosmicznej i podjęcie różnych zadań jako wolny strzelec. -- Wikipedia.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Freelancer przeczytaj:

Czasopisma w których znajdziesz informacje o FREELANCER

Świat Gier Komputerowych

Recenzja gry Freelancer w miesięczniku Świat Gier Komputerowych z 2003 roku. Numer 05, strony 40-42.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą FREELANCER.

Przejdź do sekcji: Download FREELANCER
TAGI: FREELANCER   SYMULATOR   HANDLARZ   KOSMOS   SYRIUSZ   TRENT   MICROSOFT  
Najwyżej ocenione gry


pierwsza pożyczkaPolecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo