freedom fighters
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.82/10 (11 głosów)


Twoja ocena:O grze Freedom Fighters

Freedom Fighters, gra akcji wydana w 2003 roku przez Electronic Arts. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) i konsol GameCube, PlayStation i XBox.
Freedom Fighters to taktyczna strzelanina która przedstawia alternatywny przebieg Zimnej Wojny. Konfliktu i ogólnej rywalizacji ideologicznej, politycznej oraz militarnej między USA a blokiem wschodnim, czyli ZSRR i podlegającym mu państwami. Z historii dobrze wiemy, iż konflikt ten kończy się upadkiem ZSRR i uznaniem w krajach zachodnich kapitalizmu, jako dominującego systemu. Freedom Fighters przedstawia sprawę inaczej: Rosjanie, wygrawszy wyścig zbrojeń, dokonują zuchwałego ataku na Nowy Jork, czym kompletnie zaskakują nieprzygotowanych do tego typu zdarzenia Amerykanów, czego efektem jest przejęcie przez Rosjan ważniejszych ośrodków władzy w kraju.
Głównym bohaterem jest zwykły robotnik, Christopher Stone, którego obecna sytuacja zmusza go do walki o własne życie, a także innych, niewinnych ludzi. W ciekawy sposób zaprezentowano sposób przemiany naszego bohatera - który ze zwykłego robotnika powoli staje się - wraz z każdą kolejną misją - coraz bardziej profesjonalnym zabijaką i dowódcą, możemy bowiem werbować ochotników i dowodzić sporym oddziałem w naszej walce o wolność

Czasopisma w których można poczytać o grze Freedom Fighters


Sklepy w których można kupić grę FREEDOM FIGHTERS
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra FREEDOM FIGHTERS chroniona jest prawem autorskim. FREEDOM FIGHTERS możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry..

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
FREEDOM   FIGHTERS   ZIMNA   WOJNA   KONFLIKT   STONE  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Anakin   wysłano 2020-01-04 13:56:52

Grałem w tą grę na playstacion2 fajna gra i super się grało w nią
2 1 Odpowiedz

Ktoś   wysłano 2020-07-08 19:37:12

Co to jest te "plastacion2"?
0 1 Odpowiedz

Emsi   wysłano 2019-09-29 21:38:33

Super gra, polecam, mam ją na płycie, miło się do niej wraca :)
2 0 Odpowiedz

Napisz komentarz