O grze Freddi Fish and the Case of the Missing Kelp Seeds

Freddi Fish and the Case of the Missing Kelp Seeds otwiera pięcio-częściową serię gier z rybką imieniem Freddi. Ta wydana w 1994 roku produkcja skierowana jest do najmłodszych odbiorców. Za jej publikację odpowiedzialny jest Humongous Entertainment Inc.


Akcja rozgrywa się w naturalnym wodnym środowisku Freddi Fish, czyli w Oceanie Atlantyckim. Przygoda rybki zaczyna się od jej odwiedzin u Grandma Grouper, która niestety jest przygnębiona, dlatego, że ktoś okradł ją z nasion kelpu (rodzaju glonów). Cała skrzynia zebranych nasion zniknęła, ogród zaczął obumierać a wraz z nimi morskie stworzenia, a sama Grandma z tego wszystkiego aż posmutniała. Freddi, jak na odważną rybkę przystało, decyduje się odnaleźć skradzioną skrzynię. Razem z kumplem Luther’em wyruszają w misję poszukiwawczą. Podążając za wskazówkami, przemierzają podwodne jaskinie i kaniony, stają oko w oko dwoma z wielkimi rekinami, którzy ostatecznie okazują się winowajcami całego zamieszania. Spongehead i Boss będą zatem głównymi przeciwnikami Freddi Fish i jej dzielnego kompana Luthera, ale czego nie robi się dla swoich bliskich, prawda?

Sklepy w których można kupić grę FREDDI FISH AND THE CASE OF THE MISSING KELP SEEDS
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra FREDDI FISH AND THE CASE OF THE MISSING KELP SEEDS chroniona jest prawem autorskim. FREDDI FISH AND THE CASE OF THE MISSING KELP SEEDS możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   FREDDI   FISH   CASE   KELP   SEEDS   PRZYGODOWA   EDUKACYJNA   PUZZLE   DLA DZIECI  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry FREDDI FISH AND THE CASE OF THE MISSING KELP SEEDS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz