O grze Freddi Fish and Luther's Water Worries

Freddi Fish and Luther's Water Worries to zapewne nie lada gratka dla wszystkich fanów rybki Freddi i Luthera. Kolejna gra z serii podwodnych przygód dla najmłodszych została została w 1996 roku. Tak jak w przypadku wcześniejszych wersji gry, za publikację Water Worries odpowiada nie kto inny jak Humongous Entertainment, Inc..


Główną misją Freddi i Luthera będzie utrzymanie poziomu oceanu przed wylaniem i uratowanie morskich stworzeń. Twoim zadaniem będzie im w tym pomóc. Kieruj więc Lutherem, w taki sposób, aby złapać unoszące się pod wodą bąbelki powietrza i nie pozwolić im dotrzeć do powierzchni wody. Musisz być przy tym bardzo ostrożny, bo w każdej chwili Luther może wpaść na bańkę, która sprawi, że zostanie on chwilowo w niej uwięziony. Przed Tobą finalnie aż 100 poziomów pełnych podwodnych atrakcji i przygód, które jak wiesz z wcześniejszych edycji gry, z rybką Freddi i Lutherem są gwarantowane!

Sklepy w których można kupić grę FREDDI FISH AND LUTHER'S WATER WORRIES
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra FREDDI FISH AND LUTHER'S WATER WORRIES chroniona jest prawem autorskim. FREDDI FISH AND LUTHER'S WATER WORRIES możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.
Kupując w Kinguin.com, wprowadź kod SEPTEMBER14 - otrzymasz 14% rabatu.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry FREDDI FISH AND LUTHERS WATER WORRIES.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz