FREDDI FISH 4: THE CASE OF THE HOGFISH RUSTLERS OF BRINY GULCH

freddi fish 4 the case of the hogfish rustlers of briny gulch
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:
O grze Freddi Fish 4: The Case of the Hogfish Rustlers of Briny Gulch

Czwarta część serii gier dla najmłodszych przedstawiającej losy tytułowej postaci - rybki Freddi zatytułowana została jako Freddi Fish 4: The Case of the Hogfish Rustlers of Briny Gulch. Ta przygodowa propozycja od Humongous Entertainment, Inc wydana została w 1999 roku.


Na przestrzeni kilku mini-gier, gracz przenosi się do podwodnego świata stylizowanego na dziki zachód. Tym razem Freddi Fish niezmiennie ze swoim towarzyszem Lutherem, zmierzają do jednego z rancz w Zatoce Meksykańskiej, aby spotkać się tam z kuzynem Freddi. Zaraz po przybyciu okazuje się, że uprawiane przez niego odyńczyki, które właściwie mieli nauczyć się hodować, zostały skradzione. A, że szeryf jest poza zasięgiem, to właśnie Freddi i Luther muszą pomóc w znalezieniu złodzieja. Przemieszczając się po różnych środowiskach, gracz musi szukać wskazówek, odnajdywać przedmioty-poszlaki i nawiązywać relacje z postaciami mogącymi pomóc w rozwikłaniu zagadki. Całość rozgrywki skupia się więc na rozwoju umiejętności strategicznego myślenia gracza, podejmowania decyzji, testowania i stawiania hipotez, także jak trzy wcześniejsze części przygód rybki, przepełniona jest edukacyjnymi aspektami.


Download


W tej chwili nie można pobrać gry z naszych stron.

Dlaczego nie można pobrać gry? Gra FREDDI FISH 4: THE CASE OF THE HOGFISH RUSTLERS OF BRINY GULCH chroniona jest prawem autorskim. FREDDI FISH 4: THE CASE OF THE HOGFISH RUSTLERS OF BRINY GULCH możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry FREDDI FISH 4 THE CASE OF THE HOGFISH RUSTLERS OF BRINY GULCH.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz


Gry, które mogą ci się spodobać