FREDDI FISH 3: THE CASE OF THE STOLEN CONCH SHELL

freddi fish 3 the case of the stolen conch shell
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:O grze Freddi Fish 3: The Case of the Stolen Conch Shell

Freddi Fish 3: The Case of the Stolen Conch Shell to trzecia z pięciu głównych części przygód o rybce Freddi. Produkcja od Humongous Entertainment, Inc. z 1998 roku to toczona z perspektywy osoby trzeciej pełna przygód i aspektów edukacyjnych propozycja dla najmłodszych graczy.


Tak jak w poprzednich częściach, rozgrywka toczy się wraz z rybką Freddi oraz jej przyjacielem Lutherem. Z okazji wakacji, rozpoczyna się Festiwal Dnia Założycieli. Oczywiście nasi bohaterowie wybierają się na tę okoliczność, jednak już przy wejściu spostrzegają, że coś jest nie tak jak być powinno. Okazuje się, że ogromna muszla, z której zawsze wydawany jest charakterystyczny dźwięk rozpoczynający festiwal został skradziony! Bez tego festiwal się nie rozpocznie, a tym bardziej, że złodziej grasuje na wolności. Znając już możliwości naszych postaci, wiemy, że ta sprawa jest czymś specjalnie dla nich. Oboje wyruszają na poszukiwania złodzieja. Dodatkową motywacja dla bohaterów jest oczyszczenie z zarzutów wujka Luthera, który obwiniany za kradzież muszli został uwięziony jako główny podejrzany. A jak wiemy z poprzednich przygód, dobro najbliższych jest dla Freddi Fish najważniejsze!

Sklepy w których można kupić grę FREDDI FISH 3: THE CASE OF THE STOLEN CONCH SHELL
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra FREDDI FISH 3: THE CASE OF THE STOLEN CONCH SHELL chroniona jest prawem autorskim. FREDDI FISH 3: THE CASE OF THE STOLEN CONCH SHELL możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   FREDDI   FISH   CASE   STOLEN   SHELL   PRZYGODOWA   EDUKACYJNA   PUZZLE   DLA DZIECI  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry FREDDI FISH 3 THE CASE OF THE STOLEN CONCH SHELL.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz